Skocz do zawartości


Mandez

Rejestracja: 21 mar 2010
OFFLINE Ostatnio: 26 04 2012 08:30
*****

Moje posty

W temacie: Zniknął internet + nie można drukować

16 03 2012 - 10:17

Polecenie sfc /scannow na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. W najbliższym czasie będziesz miał dostęp do komputera pod który łączyłeś się zdalnie ?

W temacie: Blue screen podczas korzystania z gg10

16 03 2012 - 10:08

Radziłbym Ci przerzucić się na jakis inny, stabilniejszy komunikator, np WTW. Odkąd pamiętam na x64 były jakieś problemy z GG szczególnie wersją 10,11.

W temacie: Visual Styles Windows 7

13 03 2012 - 15:28

Znalazłem rozwiązanie problemu. W niektórych poradnikach jest zaznaczone żeby podmienić także plik "explorerframe.dll" w folderze "SysWOW64". Niestety odkryłem że błąd w powyższych programach (i nie tylko tych: min. AllPlayer, GG, Skype) wziął się właśnie z podmiany "explorerframe.dll" w tym właśnie folderze. Jeśli zignorujemy polecenie w instrukcji i nie podmienimy tego pliku to Visual Theme pod "7" dalej będzie funkcjonować poprawnie (strzałki nawigacji, cienie pod oknami) a także i programy i ich funkcje zostaną nienaruszone. Można zamknąć temat. Może komuś się jeszcze przyda ;)

W temacie: [linki] Darmowe konta www

13 03 2012 - 15:22

płaci się tylko za rejestrację i mamy cały czas darmowe konto hostingowe.


Płaci się jednorazowo za rejestracje ale na rok po roku trzeba przedłużyć abonament o kolejne (w wypadku najtańszego pakietu: 99.50zł.)

W temacie: Simlock Samsung Galaxy S GT-I9000

13 03 2012 - 12:00

Ja nie wiem nigdy nie bylem z moim SGS'em w żadnym serwisie po żądnego sim-locka. Wg mnie najlepszą metodą jest zmiana ROM'u jeśli nie ma się gwarancji. Wybiera się najlepszy stabilny rom i ma się dodatkowo obsługę wszystkich sieci i odblokowany telefon w całości włącznie z plikami systemu.