Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogaduchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9827 odpowiedzi w tym temacie

#3121 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 15 11 2008 - 15:27

Jak się znają to raczej od razu na wejściu podadzą sobie dłoń tongue.gif

A jak nie?To pierwszy będzie myślał o drugim, że jest kretynem.A drugi będzie myślał o pierwszym, że jest kretynem :P

  • 0

#3122 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 15 11 2008 - 15:37

Brutus wchodzi do tramwaju wita się z Ziele i zaczynają obaj nawijać, z tym że Brutus szybko się ulatnia, czemu?, bo ręce zaczęły boleć od gadania :P .

  • 0

#3123 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 15 11 2008 - 15:42

Brut : ja będę jutro we Wrocku to może się gdzieś spotkamy w tramwaju :P
Edit :
Chociaż nie, w tramwaju się nie spotkamy bo będę jechał samochodem z bratem, ojcem i matką :P
  • 0

#3124 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 15 11 2008 - 16:55

Stoję w tramwaju, wchodzą pasażerowie i paru z słuchawkami w uszach jeden staje tak z metr ode mnie i słyszę jak mu w uszy coś dudni. Zastanawiam się kiedy mu czachę decybele rozwalą, jak już słuchać chcę głośno to nie poprzez słuchawki tylko głośniki. Potem do takiego gościa coś mówisz normalnym głosem a on SŁUCHAM, bo już przygłuchy jest.
I chwalicie się komórkami jak kiedyś w latach 70. Chwalono się i szpanowano radio magnetofonami na dodatek wielkimi szafami, nieśli je na ramieniu.


Brutusie... Nie do końca powiedziane, że musi mieć na całość włączoną muzykę. Ja osobiście, przez szacunek do innych używam słuchawek kanałowych, zamkniętych. Chociaż puszczę sobie na maxa (a zazwyczaj na połowę głośności ustawiam) to na zewnątrz prawie nic nie słychać.
Jeśli ktoś ma otwarte słuchawki (pchełki, lub nauszne) to nie ma siły. To co dany człowiek sobie słucha to słychać na zewnątrz :P





Ja tam wole posłuchać muzy z telefonu na głośniku bo przecież szkoda uszu bo później będzie się głusi :/


Zakładam, że masz ok. 14-15 lat., bo w tym wieku jest "modne" chodzenie z ekipą i puszczanie muzyki z telefonu na głośniku. Nie dość że charczy to, to jakości dźwięku żadnej nie ma.
OK, jeśli chodzisz sobie, lub gdzieś na ławeczce siedzisz z kolegami i puściliście muzykę, ale miejcie litość i w środkach komunikacji miejskiej dajcie sobie z tym spokój.



Chociaż nie, w tramwaju się nie spotkamy bo będę jechał samochodem z bratem, ojcem i matką


Brutus, jak będziesz widział rodzinkę w aucie, która patrzy się przez szyby, jak gdyby nigdy takich budynków nie widzieli, to będzie to damian :P
  • 0

#3125 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 15 11 2008 - 17:25

We Wrocku byłem 100mln razy więc nie ma czego podziwiać w końcu z Legnicy to 30min drogi :P
  • 0

#3126 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 15 11 2008 - 17:27

Brutus wchodzi do tramwaju wita się z Ziele i zaczynają obaj nawijać, z tym że Brutus szybko się ulatnia, czemu?, bo ręce zaczęły boleć od gadania biggrin.gif .

WTF.?
  • 0

#3127 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 15 11 2008 - 21:26

Brutus wchodzi do tramwaju wita się z Ziele i zaczynają obaj nawijać, z tym że Brutus szybko się ulatnia, czemu?, bo ręce zaczęły boleć od gadania :P .

Mocno Brutek, mocno. :P Ziele nie gadaj że nie zrozumiałeś. :P
  • 0

#3128 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 15 11 2008 - 21:44

Teraz zrozumiałem... Nie przeczytałem całej poprzedniej strony i było trudno załapać :P
  • 0

#3129 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 15 11 2008 - 21:48

No i mamy, w wątku o wtórnym analfabetyźmie, a tu proszę:

WTF.?

Czemu nie napiszesz po polsku? "nie rozumiem", tylko stosujesz slogan.
  • 0

#3130 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 15 11 2008 - 21:58

Akronimy to już inna sprawa. To co służy do szybszego wysławiania się, teraz stało się tzw. wyrazem modnym.
  • 0

#3131 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 15 11 2008 - 21:59

Czemu nie napiszesz po polsku? "nie rozumiem", tylko stosujesz slogan.

To jest przykład z języka internautów. Chodzi konkretnie o akronimy, czyli inaczej skrótowce. To jest dopuszczalne na forach. Ważne, by nie przesadzać. Dzisiaj jest potrzebny szybki przesył informacji, stąd staramy się, by nasza wypowiedź była skrótowa i przekazywała jak największą ilość informacji w najkrótszej formie.

  • 0

#3132 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 15 11 2008 - 22:31

na każdym poważniejszym forum za wtf. itp. leci warn ( oczywiście chodzi mi o jakieś poważniejsze- np. elektroda.pl - slogan stosujcie śmiało to się szybko pożegnacie , sam za użycie skrótu komp (kompa kompowi)dostałem warna, ale nie mam o to żalu - dzięki temu mało tam jest neo-kidów stosujących język hybrydowy ( lubish zamiast lubisz itp.) bo korzystanie z tamtych miejsc jest dla nich za trudne - nie ma też miejsca na troli które zauważając najmniejszy błąd walą o tym niepotrzebnego posta - co chyba bardziej wnerwia jak post osoby z małym błędem/ami


mówcie co chcecie dla mnie szczytem kiczu XXI wieku jest puszczanie muzyki przez głośniczek z komórki oraz słuchanie muzyki przez słuchawki z mp3 idąc gdziekolwiek - to takie prowincjonalne, jeden lubi muzyki słuchać a inni to małpują- czy lubi czy nie robi to co jest na topie - "wszyscy mają mp3-player - mam i ja". kiedyś taki jeden cwel wpadł pod samochód na moim osiedlu - skończyło się w szpitalu - słuchawy na uszach i wszystko ma mu ustępować pierwszeństwa bo on jest najważniejszy- jednak nie....

jeszcze powinni karać kierowców samochodów za używanie mp3 w czasie jazdy- przecież taki gościu słyszy mniej nawet niż ten co sobie muze puszcza z głośników normalnych.

wasze uszy wasza sprawa, czasu cofnąć się nieda, wielu z tych co czyta tę wiadomość ma zapewne tak zjechany słuch że nigdy go nie zregeneruje.

a tak btw. mp3 to śmierć dla muzyki wysokiej jakości , i naprawde rozśmieszają mnie tylko ci którzy pragną polepszyć jakość tej skompresowanej muzyki różnymi trickami.

  • 0

#3133 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 15 11 2008 - 22:55

Myślę że słuchanie muzyki, z głośników samochodowych w rozsądnych decybelach, nie jest zbrodnią. Lecz słuchanie jej zbyd głośno lub poprzez słuchawki czyni, kierowcę potencjalnego zabójcę siebie i innych.
A tak to ciekawie zrobiło się na pogaduchach :P .
  • 0

#3134 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 15 11 2008 - 22:56

mówcie co chcecie dla mnie szczytem kiczu XXI wieku jest puszczanie muzyki przez głośniczek z komórki oraz słuchanie muzyki przez słuchawki z mp3 idąc gdziekolwiek (...)

Taaa, rozrywka lamusów, tu się zgadzam. Co do mp3 - wszystko mi jedno czy ktoś tego słucha czy nie, sam kiedyś włączałem sobie muzykę w drodze na zajęcia, ale wolę słyszeć swoje myśli. Empetrójka w tej chwili leży nieużywana już od jakiegoś pół roku. :P
  • 0

#3135 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 15 11 2008 - 23:13

Ooo jaka mila niespodzianka!
Kolega Piotri2 raczyl ostrzec mnie przed niechybna smierca z rak szatana.
Dołączona grafikaDołączona grafika
  • 0

#3136 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 15 11 2008 - 23:14

ja też nie używam Mp3 , oraz nie lubię jak ktoś idzie po mieście z telefonem w ręku i puszcza beznadziejną muzę , przecież jakośc jest beznadziejna...
  • 0

#3137 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 15 11 2008 - 23:24

A wiecie że co jest ciekawe, że okazało się że wzmacniacze lampowe dają lepszej jakości dźwięk niż pozostałe, nie wiem czy mnie zrozumieliście o co mi chodzi, cena takich wzmacniaczy wraz z korektorem graficznym jest o wiele większa od pozostałych.
  • 0

#3138 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 15 11 2008 - 23:30

Brutek to jest wiadome od dawna. :P Bardzo dobrą jakość dźwięku z normalniejszą ceną ma się na MOSFETach, albo na dość drogich hybrydach typu STK firmy Sony.
  • 0

#3139 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 16 11 2008 - 10:13

Co do słuchawek.Sam słucham z MP4 z drogich słuchawek :P
Nie lubię słcuhać na ulicy.Robię to najczęściej w cichych zakątkach :P

P.S. Fajnego mam ava? :P
  • 0

#3140 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 16 11 2008 - 11:53

P.S. Fajnego mam ava? ;)

Psychologowie (psycholodzy?) zgodnie mówią, że ludzie wstawiający do avatarów zdjęcia roznegliżowanych kobiet są tak naprawdę bardzo samotni, mający problemy z nawiązaniem kontaktów. To samo tyczy się tzw. "straszaków", używają ich ludzie posiadający kompleksy i wyizolowani. Czytałem kiedyś o tym bardzo fajny felieton, jak znajdę to podrzucę link.
Zastanów się więc nad tym Kubuś. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych