Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogaduchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9827 odpowiedzi w tym temacie

#5221 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 01 02 2009 - 10:45

Jak dla mnie im dalszy tom, tym więcej stron i więcej czytania (nie mówię, że to źle ;p), fabuła coraz bardziej zawiła, coraz bardziej brutalna, i coraz bardziej mnie zniechęcała. Ostatni tom przeczytałem tylko żeby mieć go przeczytanego, a nie jakoś z ciekawości jak to się skończy.

  • 0

#5222 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 01 02 2009 - 11:01

Jak dla mnie im dalszy tom, tym więcej stron i więcej czytania (nie mówię, że to źle ;p), fabuła coraz bardziej zawiła, coraz bardziej brutalna, i coraz bardziej mnie zniechęcała. Ostatni tom przeczytałem tylko żeby mieć go przeczytanego, a nie jakoś z ciekawości jak to się skończy.

W wielu przypadkach masz rację, ale mi ostatni tom poszedł szybko i z chęcią. Przeczytałem w jeden dzień. :D

fabuła coraz bardziej zawiła

Spoiler

Niełatwo to zrozumieć, trzeba się nieźle wczytać.

  • 0

#5223 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 01 02 2009 - 12:05

Plusik tu masz prezenta ode mnie :D http://pown.it/60

:P

Powiem tyle, tym dalszy tom tym książka jest bardziej brutalna. Wielu scen nie zrobili w filmie. Dlaczego? Były zbyt brutalne dla dzieci.

Swego czasu też przeczytałem wszystkie tomy w półtora miesiąca. Nie jest to znowu takie brutalne (może mamy różną definicję tego słowa), a w filmie pewnych rzeczy nie było dlatego, że nie da się upakować 900-stronicowej książki w dwóch godzinach akcji.
Poza tym dziwisz się że robi się coraz brutalniej. Ty przeczytałeś wszystkie tomy w wieku 12 lat, a główny bohater przez ten czas postarzał się chyba o 7 lat. Swoją drogą to ciekawa książka. :P
  • 0

#5224 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 01 02 2009 - 12:32

Mój 9 letni kuzyn przestraszył się filmu. :D

Hmm...co do scen te brutalne są tak zrobione w filmie, żeby było jak najmniej przemocy.

Plusie, a widziałeś wszystkie filmy HP?
Aha w tym roku w połowie lipca będzie HP i Książę Półkrwi. :P

Ogółem biorąc, książka dla mnie była bardzo fajna. :P
  • 0

#5225 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 01 02 2009 - 15:37

Jakub miły jesteś wiesz :D Może chciałem przeczytać a ty żeś mi od razu całe zakończenie opowiedział. Oczywiście nie chciałem ale takie rzeczy się w tagi spoilerów bierze albo np. małym drukiem.

Swoją drogą ja na każdym filmie byłem w kinie. A książek nie będę czytał bo to ni ciekawe ni fajne a nauczyć nie nauczy niczego. Wolę prasę popularnonaukową albo CD-A :P

Swoją drogą tak BTW to ostatnio słucham brytyjskiego punkrocku :P
  • 0

#5226 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 01 02 2009 - 16:41

^ omg.. -.-'

P.S. thx Chinka :D
  • 0

#5227 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 01 02 2009 - 17:45

to tak do informacji stałych bywalców kopia wątku z działu moderatorów , mało ważne, i być może kogoś ucieszy.

z powodu zaistniałej na forum sytuacji , i panującej atmosfery muszę się zrzec funkcji moderatora działu karty graficzne i monitory .

wpływ na to miało : niemożność wynegocjowania usunięcia pod-for z działu karty graficzne , oraz po części brakuje mi czasu .

Nie zamierzam całkowicie odejść z forum - będe je regularnie przeglądał , oraz wypowiadał się w miarę możliwości.

wnoszę też o ustanowienie na moje miejsce innego moderatora- na przykład jackasa lub celdura.

Rezygnacji swojej nie uważam za nieroztropność - myślałem że jak powrócę to zostaną usunięte podfora całkowicie z działu karty graficzne co ułatwiło by mi bardzo pracę , jak i korzystanie z tego działu innym userom. Kiedy jednak się to nie stało to nie mogę dalej pełnić funkcji - może komuś innemu warunki w tym dziale będą odpowiadać na tyle by w nim moderować , może pojawi się ktoś nowy kto będzie miał jakiś plan na modernizację tego działu - moze przyda się modyfikacja zasad działu opracowanych przezemnie , jednak to już nie moje zmartwienie .

Pozdrawiam tych którym naprawdę zależy na rozwoju forum
próbowałem się porozumieć z triveltem jednak on pomimo że dostępny nie odpowiadał na moje wiadomości wysyłade w odstępach kilku dni .


  • 0

#5228 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 01 02 2009 - 17:52

Mądre słowa. Admin ma gdzieś to co się tutaj dzieje. Jak większość rządów sprawował Ziele było tu dużo fajniej.
  • 0

#5229 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 01 02 2009 - 18:15

A właśnie gdzie nam Zielego zjadło?

Swoją drogą... Moderacja daje ci tylko kolor a użytkownikiem jesteś takim samym jak zawsze
  • 0

#5230 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 01 02 2009 - 18:44

A co właściwie Triveltowi, przeszkadzało zrobić tak jak go poproszono?, a jeszcze nasze narodowa przywara "nie bo nie tłumaczyć ci się nie muszę".
Trivelt zapominasz się, pozycja administratora forum zobowiązuje do zachowania kultury, to że w regulaminie pisze że moderator czy administrator nie musi się tłumaczyć czy odpowiadać na PW czy forum. To choćby odrobina kultury i wpóżycia między ludzkiego, zobowiązuje do odpowiedniego zachowania. Ciekawe czy tak w reali się zachowujesz bo jeśłi tak to niechce tego komentować. I jeszcze jedno na wszysrkich forach patrzą na znajomość tematu i ok ale zachowanie moderatorów i administratorów jest waniejszze od znajomości tematu, bo temat z każdej wiedzy można w miarę szybko i bezbolesnie posiąść ale pewnych negatywnych zachowań nie pozbędzie się człowiek pięć minut, na bozbycie się takich zachowań potrzeba dwarazy wiecej czasu.
  • 0

#5231 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 01 02 2009 - 18:49

[...]ale pewnych negatywnych zachowań nie pozbędzie się człowiek pięć minut, na bozbycie się takich zachowań potrzeba dwarazy wiecej czasu.

10 min to i tak nie duzo. :D

wyciagasz zbyt pochopne i daleko idace wnioski. trivelt pisal w pewnym watku, ze makensis nie wyrazil zgody na usuniecie ati, nvidia, wiec triv nie moze tego zrobic na wlasna reke.

  • 0

#5232 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 01 02 2009 - 19:00

Vojt007 dzięki że ty choć odpowiedziałeś, przyznanie się do tego że tak naprawdę nie wiele możemy, nie jest ujmą i trivelt powinien o tym wiedzieć.
A tak osobiście to myślałem że administrator i moderator, jakiś mają wpływ na właściciela forum nie wiem może z ich strony brakowało mocnego uzasadnienia.

  • 0

#5233 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 01 02 2009 - 19:00

A właśnie gdzie nam Zielego zjadło?

Swoją drogą... Moderacja daje ci tylko kolor a użytkownikiem jesteś takim samym jak zawsze



Pojechał na ferie wraca pod koniec feri.
  • 0

#5234 rzeznia22

rzeznia22

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 01 02 2009 - 20:59

A ja zaraz sie popłaczę jak małe dziecko...
KSU gra dzisiaj blisko mnie, a ja nie miałem nawet głupich 25 zł na bilet. Tak bardzo chciałem być na tym koncercie... ostatnio grali cudownie. Teraz na pewno też..
Do tego jest tam osoba z którą od dawna chciałem sie zobaczyć, szlag by to, no.. ekhhh..
No nic, przeżyje. Twardzielem trzeba być... :D
  • 0

#5235 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 01 02 2009 - 21:07

rzeznia ty nie miałeś 25zł, a niektórzy żyją za 1$ dziennie albo nawet nie więc ciesz się, że masz na jedzenie i ubranie :D
  • 0

#5236 rzeznia22

rzeznia22

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 01 02 2009 - 21:09

Ciesze się, ciesze. Tylko widzisz, bylem pewien, że coś uda mi się wykołować a tutaj klapa. No nic, trudno się mówi.
  • 0

#5237 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 01 02 2009 - 22:05

Rozwiąż rebus:

Dołączona grafika
  • 0

#5238 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 01 02 2009 - 22:30

Plus idzie podlać kuktus :D
  • 0

#5239 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 01 02 2009 - 22:31

siku? :D
  • 0

#5240 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 01 02 2009 - 23:09

Plus idzie podlać kuktasa B)


więc ciesz się, że masz na jedzenie i ubranie
anduvir, sądząc po skarpecie rzeźni, to wyrażenie traci w połowie na wartości :D


A poza tym, wróciłem z lodowiska, po raz któryś cały :P Jutro też się wybieram :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych