Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogaduchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9827 odpowiedzi w tym temacie

#5341 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 07 02 2009 - 20:27

Wiem że dosyć prymitywne ale "Trzy akordy, darcie mordy" itp. :o Od czegoś trzeba zacząć. Obiecuję że następna piosenka będzie lepsza :D

Rzeźnia sytuacja wygląda tak. Więc przez pierwszą klasę gimnazjum (a przynajmniej 1szą połowę) byłem jeszcze na stadium larwalnym między dzieciakiem a nastolatkiem. Potem się zakochałem w jednej dziewczynie. Ehh... Jakie ja teksty puszczałem :D. No i tak gdzieś z miesiąc może dwa temu w końcu mnie zdenerwowało to że nic nie robiła w sprawie mego zakochania (o którym wiedziała prawie od początku, ale mówiła "przyjaźnijmy się"). Postanowiłem to rozstrzygnąć no i z nią pogadałem i w ogóle, a odpowiedź to to takie "nie", które zawsze zapada w filmach. No to po tym z tydzień miałem lekki dołek a następnie były święta. No i po powrocie do szkoły już ona nie była taka "boska" jak mi się wydawało. No i wtedy się zaczęło. Zaczęła się do mnie przymilać i w ogóle kilka dziewczyn się we mnie zabujało. No a ja sobie mówię "jestem na to za fajny". I zamiast ja do nich zarywać to one mnie smyrają i gwałcą... Więc wiecie. Nie wiem czy to dlatego że przestałem się interesować nią czy dlatego że po prostu sie ogoliłem :P

  • 0

#5342 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 07 02 2009 - 20:35

Ciekawa historia Liczkoś, a co do zakończenia, wcale nie dziwię się, że tak się stało...

  • 0

#5343 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 07 02 2009 - 21:30

Cóż, nigdy mi w miłości dobrze nie szło. Ale ja mam szczęście we wszystkim innym :D No i jestem optymistą ^^
  • 0

#5344 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 08 02 2009 - 15:49

Cześć nareście wstałem, pi**** więcej nie pije ;) ;)


KAC DAJCIE WODYYYYYYYY
  • 0

#5345 rzeznia22

rzeznia22

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 08 02 2009 - 16:01

Ja też stopuje. 3 dzien z rzędu chlanie, wyszedłem wczoraj wieczorem z domu a dopiero teraz wróciłem. Zamykam się w domu i biorę za naukę, 4 egzaminy do zaliczenia. Przynajmniej ten tydzien trzeba wykorzystać normalnie a nie sie opierdzielać...

Hola.
  • 0

#5346 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 08 02 2009 - 16:13

ja wczoraj miałem 9 h w budzie zaproponwałem 2 kumplom, zeby iść pić a oni spoko od 10 do 14 rozpracowaliśmy 3 absolwenty z przerwami ;)
  • 0

#5347 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 08 02 2009 - 17:46

ja wczoraj miałem 9 h w budzie zaproponwałem 2 kumplom, zeby iść pić a oni spoko od 10 do 14 rozpracowaliśmy 3 absolwenty z przerwami ;)

No to nieźle zabalowaliście ;) Ja też chce się napić ;)
  • 0

#5348 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 09 02 2009 - 11:27

To teraz Plusik podzieli się swoją historią. Wczoraj a nawet dzisiaj o godzinie 1.30 po wypiciu kilku energetyków z procentem, ze zdumieniem stwierdziliśmy z kumplem, że mamy bardzo jasną noc. Toteż wyszliśmy na podwórko, a z podwórka poszliśmy na wioskę, z wioski do następnej... Ale do rzeczy. W naszej okolicy krąży legenda, że w lesie ukazuje się duch hrabiego zmarłego śmiercią samobójczą ponad 100 lat temu, którego pomnik znajduje się mniej więcej w środku lasu. Na miejsce dotarliśmy o 3 nad ranem. Duchy nie istnieją.
  • 0

#5349 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 09 02 2009 - 11:31

Czyli jednym słowem Plus, mit obalony, możliwy czy potwierdzony? ;)
  • 0

#5350 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 09 02 2009 - 11:39

Pomimo tego że wczoraj poza mitem obaliliśmy jeszcze pół literka, dalej twierdzę że jest możliwy. Ale to już moje nietypowe poglądy i temat na osobna dyskusję. ;)
  • 0

#5351 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 09 02 2009 - 17:03

Plusik jeśli okolica bardzo ładna, wioska spokojna bez takich, co to zobaczą obcych już za sztachety łapią by udowodnić swą wartość ;) . To nie warto obalać mitu, lepiej flaszki. Wiesz wioski na których jest spokój i na zabawie jak obcy zatańczy z mis wioski, kufle i flaszki nie latają a za winklem chłopcy na obcego się nie czają.
To warto taki mit potrzymać miejsce oznaczyć pielęgnować a jakiś pałacyk, czy dworek szlachecki może jest i wioska powinna pomyśleć nad turystami sołtys by za ją się dodatkowo informacją jak i rezerwacją miejsc noclegowych a sami mieszkańcy przygotowali by u siebie odpowiednie kwatery. Jak ja widzę takie wioski turystyczne to brak im organizacji takiej wspólnej.
Ale to wasza sprawa wy tam mieszkacie i to od was młodych zależy jaki duch solidarnościowy będzie, jednego może nie stać na taki pomysł ale wioskę całą jakby się zebrała do kupy to i dodatkowe profity by mieli. Jeden ma kasę drugi ma kasę a trzeci ręce do roboty, odpowiednia umowa i odpowiedni podział procentowy i dwaj kupują materiał na budowę drugi buduje ale nie bierze wynagrodzenia, bo praca jest jego udziałem i proszę jest coś jest a jak umowa jest jasno napisana że ten za to ma tyle udziału a ten tyle to proszę jak się pokłócą albo jeden będzie chciał przejąć wszystko to niech bierze ale musi spłacić każdego z jego części udziału nie to kopa. Jak się chce to się upilnuje i pamiętać że tam gdzie są pieniądze zapomnij o bracie, siostrze, kolegach a nawet matka i ojciec mogą stać się twymi wrogami, czyli należy zachować następującą zasadę "Kochajmy się jak bracia, a liczmy się jak obcy".

  • 0

#5352 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 09 02 2009 - 18:46

Bardzo ładna perspektywa Jerzy, ale społeczność mojej wioski raczej nie sprzyja wiązaniu współpracy. Każdy chciałby tylko liczyć zyski, najlepiej bez inwestowania. Poza tym moja okolica nie jest zbyt malownicza, więc turyści raczej odpadają. Co do izolacji - pojawiając się tutaj raczej nie dostaniesz sztachetą w plecy. ;)

  • 0

#5353 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 09 02 2009 - 19:31

Czyli wioska normalna, zgodna z naszymi narodowymi przywarami, ;) a sztachetą po plecach nie a po głowie tak po tam przyjechałem ;) .
Ale nie martw się u mnie to samo cześć, cześć i na tym koniec dwóch zarobiło kasę jeden w Niemczech drugi w Iraku. Byli dobrymi kumplami z klatki schodowej i zamiast wspólnie coś zorganizować to każdy sobie rzepkę skrobie.
  • 0

#5354 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 09 02 2009 - 20:48

Jeż Jerzy? ;)
  • 0

#5355 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 10 02 2009 - 00:49

Nie wierzę w was.... Kiedyś ten temat powiększał się o dwie strony, a teraz? Kilka postów na dzień to max... kurde.. trudno przyznać, ale to forum umiera... ;)
  • 0

#5356 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 10 02 2009 - 08:17

Nie wierzę w was.... Kiedyś ten temat powiększał się o dwie strony, a teraz? Kilka postów na dzień to max... kurde.. trudno przyznać, ale to forum umiera... ;)

No niesety w końcu kryzys ;)
  • 0

#5357 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 10 02 2009 - 15:03

Na to wygląda... ;)
  • 0

#5358 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 10 02 2009 - 15:15

Wiecie co właśnie wykasowałem cały elaborat, na temat przyczyny zamierania tegoż forum. Lecz doszedłem do wniosku że to bez sensu. Dlaczego bo brak jest chęci porozumienia może ona wynikać z różnych powodów, ale nie to nie interesuje bo to nie mój cyrk i nie moje małpy (bez pod tekstu i obrazy userów).
Napisałem kiedyś do makensisa i nie widzę żadnej pozytywnej rakcji z jego strony co mnie zaskakuje bo tu chodzi o nie bagatelne forum. Jeśli weżmiemy tylko ilość userów zarejestrowanych, nie wiem czy brak mu woli ustempstw przecież w jednym może ustąpić a w inym przypadku moderatorzy czy userzy ustąpią. Wten sposób dochodzimy do kompromisu z porzytkiem na rzecz tegoż forum.
Obiecałem że zajmę się regulaminem bo nie jest on aktualny na obecne czasy i problemy, ale nie widzę żeby to zainteresowało właściciela forum. Coś mi wygląda na to że ma dość już tego forum jak tak to niech te forum sprzeda.
W przeciwnym wypadku forum upadnie.
  • 0

#5359 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 10 02 2009 - 15:45

co tam tweaks , egielda upada i ja chcą sprzedać - mnie to nie cieszy - jeszcze przejmie ją nvision albo pclab i już obiektywnych testów nie będzie w necie ( no jeszcze in4 ma w miarę zdrowe spojrzenie na rynek )
  • 0

#5360 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 10 02 2009 - 18:03

A oto jeden z przykładów dlaczego forum traci na wartości: Wróżbici rzucają się do pomocy, bardzo dobrze, ale nie w taki sposób. Bo to przypomina wyścigi i chęć nabicia posta, nie martwiąc się o to czy pomoże czy nie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych