Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogaduchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9827 odpowiedzi w tym temacie

#5621 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 01 05 2009 - 18:54

Grigo, mam idealne rozwiązanie: Usuń konto na tym !@#$%^... NK i po problemie.

Mówię wszystkim Siema! Jestem nowy i mam nadzieje, że długo tu zabawię biggrin.gif

Witaj, również mam nadzieje, że długo tu zostaniesz i, że się będziesz aktywnie udzielał (byle nie do przesady). :)

  • 0

#5622 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 01 05 2009 - 20:41

Fajną reklamę zauważyłem:
"Wyczyścić komputer
Program wyczyści i przyspieszy komputer..."

Nie wiem jak wy, ale ja czyszczę kompa odkurzaczem i szmatką, a przyspieszam podkręcaniem :)

  • 0

#5623 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 01 05 2009 - 20:48

Pewnie chodzi o czyszczenie zbędnych pików z kompa...
  • 0

#5624 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 01 05 2009 - 20:56

a przyspieszam podkręcaniem mur.gif

Fakt, ale coś słabo z tym podkręcaniem, jak tylko 400 mhz więcej udało Ci sie z Q wycisnąć. :)
  • 0

#5625 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 01 05 2009 - 21:11

Na razie tyle mi wystarcza, a po za tym trafił mi się jakiś fake, bo 3GHz chodziły stabilnie dopiero na 1,312V.
  • 0

#5626 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 01 05 2009 - 21:22

Pogaduchy
o wszystkim, byle nie o komputerach

...
  • 0

#5627 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 01 05 2009 - 21:47

Zapomniałem...

To może na przeproszenie napiszę dow[beeep], choć pewnie większość z was go zna:
Blondynka odchodzi od bankomatu i mówi do koleżanki:
-Patrz znowu wygrałam.

PS.
Co za beeep?
  • 0

#5628 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 01 05 2009 - 22:18

za c-i-p
  • 0

#5629 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 01 05 2009 - 22:35

mam fajna sprawe i chce ja naglosnic

http://forum.idg.pl/na_kazdy_temat-f56-co_...78418-p-80.html

nawet joemonster napisal

http://www.joemonster.org/link/8836/Kolejn...skim_Internecie.

tak wiec - uwaga na pobieraczka piraci :)
  • 0

#5630 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 02 05 2009 - 01:07

Ufff przeczytałem cały temat , tak mnie wciągnął :)
Ale powiem wam że też bym to olał .... Bo w końcu jak ktoś kto nie ma podpisu zawierającego tą "niby umowę" może kogoś pociągnąć do sądu.
Osobiście myślę że za tą stroną stoi jakiś pokemon lub dziecko NEO które chce zarobić okradając innych, a że dużo ludzi "boi się" na takiego typu maila to wpłacają tyle ile chcą bo myślą że pójdą do więzienia ...

Znalazłem ciekawy fragment :

(...)Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 29.03.2009 to ********* W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.(...)


Chociaż że na stronie głównej jak ktoś już zauważył piszę :

Dołączona grafika

Czyli ta cała strona to totalna BZDURA i FAŁSZ !
Szkoda że dużo ludzi się na to nabiera i wpłaca pieniądze :)

Samemu też sobie można napisać maila do kogoś że wisi się jemu kasę i że jak nie odda to poda nas do sądu.... :)

Użytkownik macsch15 edytował ten post 02 05 2009 - 01:12

  • 0

#5631 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 02 05 2009 - 04:20

Zwracam się z gorącym apelem do wszystkich członków forum, jeśli kiedykolwiek idziecie do sklepu czy do banku, czy cokolwiek załatwiacie, czytajcie wszystko co wam podstawią czy jako informację czy dokument do podpisu. Idziecie kupić sprzęt RTV to czytajcie instrukcje a zwłaszcza dane techniczne jakie podaje producent i poświęćcie chwilę na zastanowienie/przemyślenie. Czy to co pisze producent jest adekwatne do tego co widzimy słyszymy i czy zgodne jest to z opiniami innych.
Wiem trudno jest komuś kupować jakiś sprzęt gdzie na przykład przydała by się odrobina wiedzy z dziedziny mechaniki czy elektroniki. Jeśli się nie znamy weźmy jakiegoś znajomego albo kogoś z rodziny i niech nam doradzi i niech przejdzie się z nami na zakupy. Powiem że trudno jest dyskutować a zwłaszcza udowodnić komuś że źle wybiera jeśli dany człowiek czegoś nie rozumie (bo nie zna tematu) co do niego mówią. Dam przykład jeden mikroprocesor o wewnętrznej częstotliwości pracy 2600MHz (2,6GHz) i prędkości (FSB) na wyjściu/wejściu 800MHz a drugi o wewnętrznej częstotliwości pracy 2700HMz (2,7GHz) i prędkości (FSB) na wyjściu/wejściu 1800HMz to pomimo że jest czarno na białym twierdzi się że pierwszy jest szybszy od drugiego bo ma większą pamięć wewnętrzną od drugiego. No i co z tego z koro na wejściu i wyjśćiu prędkość jest mniejsza od prędkości wewnętrznej. To dotyczy wszystkich kupowanych rzeczy obojętnie czy kupujemy żelazko czy pralkę czy lodówkę. Pralka co z tego że ma wiele programów skoro w ewekcie końcowym np. odwirowanie prania jedna ma 800obr/min druga 1000obr/min a trzecia ma 1200obr/min z której bardziej suche mamy pranie wiadomo z trzeciej (oczywiście są tkaniny których nie odwirowujemy). To samo z żelaskami producent pisze że do żelaska z parownikiem/nawilżaczem nie stosujemy zwykłej wody tylko wodę destylowaną jaka jest dostępna w sprzedaży, nawet wody przegotowanej nie powiniśmy używać do nawilżacza. Czemu bo powstaje kamień szkodliwy dla żelazka, a co większość urzytkowników robi leje wodę przegotowaną a jak się nie chce lub się spieszy to leje wodę prosto z kranu i prasuje a potem narzeka że żelasko się popsuło i wali się w tą zapadą pierś że on wszystko robił co producent przykazał zgodnie z instrukcją. Sam się okłamuje i innych oszukuje, i jak z takim człekiem dyskutować. Daltego nim poprosisz o radę wpierw zastanów się nad tematem aby potem nie było nie porozumień i braku zaufania.

  • 0

#5632 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 02 05 2009 - 11:16

panowie sorry ze przeszkadzam w dyskusji ale mam pytanko ;p
da sie kogos namierzyc przez nk?
takie troche glupie pytanie ale "zespół nasza-klasa.pl" nie dopisuje na email;/
a zalezy mi na tym bo jakis CHORY CZLOWIEK kopiuje zdjecia dziewczyn w tym mojej i potem pisze do nich na pw ze chce je zobaczyc nago itp.
da sie cos w tej sprawie zrobic ?


ja znam niezawodny sposób - zrezygnować z sodomy i gomory zwącej się naszą klasą , dzisiaj tam można wszystko załatwić - dziwke, inwigilacje , napad , są tam najróżniejsze odmiany pokemonów, spamerów ,neokidów, oszustów, nawet ludzie dorośli potencjalnie normalni - pod wpływem naszej klasy robią z siebie idiotów ( np. zdjęcie z synami podtrzymującymi mamusie na duchu , czy różne odmiany bezsensownych komentów rozsyłanych przez dorosłych)

zrezygnuj z nk ze swoją laską i będziecie mieć spokój - co do gościa , wiele już było takich idiotów na nk.

nawiasem mówiąc nikt nie może ci pomóc- działania te - namierzanie itp. są nielegalne , możesz oczywiście zgłosić sprawe na policje - może to coś da.

lub - załóż sobie pseudo profil podszyj się pod jakąś laskę i umów na spotkanie , dalej to już zrobisz co uznasz za stosowne.

ludzie ja was naprawde proszę - czy wy nie widzicie jaki ten portal jest do chrzanu?

  • 0

#5633 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 02 05 2009 - 11:19

unitraxxx wlasnie rozwarzam nad tym usunieciem konta... :)
mysle ze bedzie spokoj :)

a jak tam u was plany z majowka zwiazane ? :)
  • 0

#5634 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 02 05 2009 - 11:44

Uni masz rację z NK bo to miał być portal dla ludzi którzy chcieli by odnowić znajomości z byłymi kolegami z różnych szkół i klas. A nie portal do chwalenia się jaki to ja jestem gdzie byłem co robiłem a zwłaszcza w kurza mnie te sztuczne gromadzenie znajomych i prześciganie się ilu to ja mam znajomych. A kuźwa co mnie obchodzi że taki X ma 200 znajomych niech ma. Mnie to ani ziębi ani grzeje ale nie robią debile wyścig co i tak nie jest zgodne z prawdą że oto ja mam tylu znajomych a w rzeczywistości ledwo go paru na ulicy toleruje. Bo pisze jaki onto nie jest a w rzeczywistości to cham i kawł sku......a, że tylko napluć mu w gębę.
I zgadzam się za dużo jest spraw prywatnych (umnie też ) i to mąci całą ideę NK.
Ale Uni to właśnie wychodzi charakter naszych rodaków, pokazać się w stopniu NAJ choć nie przystaje to rzeczywistości zachowań rodaków. Każdy chce być mądrzejszy, bogatszy, i być NAJ od pozostałych i to jest okej jeśli to nie odbija się na psychice i zachowaniu rodaka. Ale nie stety włąśnie to jest tak silne tak intesywne że mają odbicia w psychice i zachowaniu.
  • 0

#5635 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 02 05 2009 - 11:50

Ja osobiście posiadam profil na NK ale korzystam z niego rzadko , tylko aby skontaktować się z rodziną z zagranicy lub z drugiego krańca polski , u mnie w szkole bylo tak że niektórzy się chwalą że mają po 800 znajomych , tylko ze 2/3 nie znają nawet , umieszczają beznadziejne zdjęcia a niektórych komentarzy nawet zal czytac. NK to był dobry pomysł ale zrobiono z tego [beeep].
  • 0

#5636 Grigo

Grigo

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 02 05 2009 - 11:59

moze na poczatku gdy powstal ten portal to byl on fajny...
a teraz to druga fotka :/
  • 0

#5637 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 02 05 2009 - 12:14

no teraz to jest beznadzieja , drugi epuls...
  • 0

#5638 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 02 05 2009 - 13:15

barus3 sam osobiście oszukałem niedawno Samsunga (głównie za to, że go nie znoszę), a dokładniej poszedłem z telefonem na gwarancje, powód zerwana taśma od wyświetlacz, gdyż spadł mi kiedyś na beton z 1,5m(tego im nie powiedziałem), a oni wymienili do tego wyświetlacz :) Teraz będę musiał jeszcze raz iść na gwarancje, ale uczciwie, bo telefon gubi kartę sim, tzn czasem piszę, ze nie ma karty sim.
  • 0

#5639 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 02 05 2009 - 13:36

O komputerach rozmawiamy w temacie stworzonym przeze mnie:
/Komputery-t31438/
:)

Ale ładna pogoda, tylko trochę za gorąco. :)
  • 0

#5640 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 02 05 2009 - 13:52

U nas grzeje ale jest chłodny wiatr, dlatego gorąca się nie czuje.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych