Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogaduchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9827 odpowiedzi w tym temacie

#6041 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 20 07 2009 - 20:42

Szarą codzienność ;>
Szkoła >> Obiad >> komp >> kolacja >> rower >> komp >> spać ;D

  • 0

#6042 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 20 07 2009 - 20:44

nie bardzo mnie interesuje twoj tryb zycia, tylko jak Wladek wyglada jesienia

  • 0

#6043 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 20 07 2009 - 20:53

Nie mam zdjęć ;>
Poszukaj sobie w necie , ale mam dwa ciekawe

Tak wygląda w zimie końcówka portu

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#6044 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 20 07 2009 - 21:22

Do czego służą te betonowe stożki?
  • 0

#6045 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 20 07 2009 - 21:27

Falochron
http://pl.wikipedia.org/wiki/Falochron
  • 0

#6046 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 20 07 2009 - 21:28

idź na elektrode, tam się nie cackają , ja za taki post już miałbym warn - zdania z dużej litery itp pierdoły

i dobrze, zobacz jak internet jest w chwili obecnej zasyfiony. niech bedzie choc jedno miejsce gdzie ludzi sa kulturalni i nie naduzywaja anonimowosci jaka daje internet. Imo dobrze ze elektroda odstrasza na pierwszy rzut oka (i ergonomia, estetyka i rygorem) - tam przynajmniej nie wyrosna watki pt. X czy Y.

Ja mam na forumpc bana dożywotniego za to że pewien moderator miał konkurencje i nie nabijał dziennie 100 postów dzieki mnie ;D

blee, nie mow i forumpc, bo mi sie na wymioty bierze.

Ja mam najwięcej %% (chyba 30% ) na IDG biggrin.gif zrozumcie to było pierwsze forum w życiu o tej tematyce smile.gif
Po za tym już z IDG nie korzystam ..

nie zapomne jak zerznales z tweaksa moj temat o noki e51, mimo ze na fidg tez juz byl. ;D

// ;> jeszcze pamiętasz ? :P

/////////////no. ;D
  • 0

#6047 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 21 07 2009 - 01:41

Wiecie co najciekawsze forum jest gdy w nim ścierają się różne poglądy oczywiście w miarę zachowania pewnej kultury. A administracja i moderacja umie umiejętnie podgrzewać atmosferę, przy tym pilnując aby w odpowiednim momencie wylać kubeł zimnej wody by ostudzić zapał wypowiadających się userów. Bez stosowania radykalnych kar a za miast kary to chwilowe zamknięcie tematu, bo wiadomo że przy takich dyskusjach temperatura rośnie.
A z reguły jest tak że takie tematy są zamykane a userzy karani dlaczego bo takie tematy są bardzo trudne do moderowania, ale za to oczekiwane w wielu forach.
  • 0

#6048 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 21 07 2009 - 12:13

tam przynajmniej nie wyrosna watki pt. X czy Y.

Hahahaha na ppc dostałem za to 20%, a na forum ubuntu jest już 40 stron ;D

Co do bana na IP mnie on gila bo mam internet z Netii ;D Modem chińskiej firmy Kley (wiecie o co chodzi), ale bajer jak zmienne IP jest ;>
  • 0

#6049 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 21 07 2009 - 13:05

Wiecie co najciekawsze forum jest gdy w nim ścierają się różne poglądy oczywiście w miarę zachowania pewnej kultury.

Brutusie tylko widzisz problem występuje wtedy kiedy jedna ze stron ma się za medium i z góry zakłada ciemnotę osoby którą wciągnęła w konwersacje, mimo że sama ma też pewne braki w wiedzy
  • 0

#6050 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 21 07 2009 - 13:51

Uni każdy w jakimś temacie ma braki w wiedzy, bo nie jest możliwe aby ktoś wszystko wiedział. Sam mam braki więc albo w pewnym momencie się poddaję i jedynie obserwuję czerpiąc z tego wiedzę. Nie raz pisałem "nie wiem", "nie znam się na tym". Ale trudno jest utrzymać nawet kulturę, jeśli ktoś pisze oczywiste bzdury i twardo przy nich stoi nie dopuszczając nawet myśli że należało by się zastanowić nad opinią innych bo może inni też mają rację.
Ale jeśli taka relacja zachodzi między szeregowymi userami to prosta sprawa zamyka się temat na jakiś czas. Gorzej jak administrator lub moderator zacznie stawać po którejść z stron w takich dyskusjach oni powinni zachować obiektywność i sami poszukać źródła prawdy a temat nie zamykać useró nie karać chyba że temperatura wzrosła na tyle że groziło by to eskalacją wypowiadanych słów któych potem userzy by się wstydzili.
I właśnie dlatego jak na razie ja do Ziela nie mam żdnych negatywnych odczuć bo siedzi sobie nie zalogowany na forum i obserwuje pozwala na wymianę poglądów. Ale wiadomo każdy jest człowiekiem i Uni lubisz i cieszyło by cię to jak każdy user by cię krytykował nawet o drobną pierdołę. Do tego podważał twoją wiedzę zwłąszcza w kartach graficznych (choć mim zdaniem znająć cię jeszcze z rozmów na gg to masz szerszą wiedzę na temat komputerów). Albo wypowiadasz się w sprawach innych niż temat komputer i wielu cię krytykuje i prubuje cię sprowadzić do parteru. Wiedz że daję głowę że wkużył by się na te tagzwane krytykę. Pamiętaj tacy co potrafią przełknąć gorzką pigułkę krytyki jest ich mało większość zaraz się obraża nawet jeśli masz rację a zwłaszcza jeśli twoja krytyka jest wypowiadana publicznie.
Dlatego ja będąc na forum jakie by nie było patrzę na zachowanie przedewszystkim administratora i moderatorów bo to oni trzymaja rękę na pulsie.
Widziałeś w TVP jak sąsiad bez prawnie ograniczył innym sąsiadom dojazd do domu jedynie zodtawił im wąską ścieszkę i sądzono się parę razy a sąd za każdym razem kierująć się dobrem ogólnym przyznawał część/odcinek ziemi pod ogólne użytkowanie. A ten jeden z sąsiadów dał do zrozumienia że sprawiedliwość tak ale po jego myśli innej sprawiedliwości nie widział nie obchodziło go to że swoją sprawiedliwością utrudnia życie ninym. Jednym słowem zachowywał się jak dziecko w piaskownicy jak nie będzie po jego myśli to zabiera zabawki i idzie do domu lub bije rówieśników którzy inaczej myślą i za nim nie stoją.
  • 0

#6051 prazuch

prazuch

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 07 2009 - 19:36

słuchajcie mam małego psa do oddania za darmo w dobre rece inaczej pojdzie do schroniska ;/ ktos chce?

  • 0

#6052 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 21 07 2009 - 20:21

zapytaj w macdonaldzie

  • 0

#6053 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 21 07 2009 - 20:33

brutus, ale się rozpisałeś ;D

prazuch ja mam już dużego kota, więc niestety ;>
  • 0

#6054 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 21 07 2009 - 21:40

zapytaj w macdonaldzie

Za mocne. ;>
  • 0

#6055 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 21 07 2009 - 22:04

Ostatnio otwarto wiele wietnamskich restauracji tam chętnie go przy-garną w jakimś spec daniu. ;>
  • 0

#6056 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 21 07 2009 - 22:06

hehe brutus ostro ;>
  • 0

#6057 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 21 07 2009 - 22:19

Ostatnio otwarto wiele wietnamskich restauracji tam chętnie go przy-garną w jakimś spec daniu. ;>



zrobią z niego Hot-Doga? ;D
  • 0

#6058 prazuch

prazuch

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 07 2009 - 22:45

ahh jakbym mial was przed sobą to bym każdemu chetnie sprzedał fleka na jape ;>
  • 0

#6059 Gość_unitraxxx_*

Gość_unitraxxx_*

Napisano 21 07 2009 - 23:10

wątpie że byś dosięgnął , a nawet jeśli , to wątpie że potem byś chciał jeszcze komuś coś sprzedawać
  • 0

#6060 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 21 07 2009 - 23:13

Zmieniłem avartar ;>


W końcu w spokoju mogłem obejrzeć Bad boys II ;D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych