Skocz do zawartości


aerocool vp 450qaerocool vp 450 forum

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: aerocool vp 450qaerocool vp 450 forum


Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Czerwiec 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Komputer do gier i grafiki [1200zł].

WitamMam zamiar złożyć jakiś sprzęcik niestety tylko do 1200zł, komputer ma służyć głównie do gier i grafiki 2/3D.Poczytałem trochę i spróbowałem złożyć taki sprzęcik, co myślicie o nim?CPU: Intel Celeron Dual-Core G530 LGA1155 2.4Ghz - 160złGPU: Vertex3D ATI Radeon HD4850 1GB DDR5/256bit - 274złMOBO: Asrock H61M-S Intel H61 LGA1155 - 172złRAM: Goodram DDR3 4GB - 76złHDD: Seagate Barracuda...

Upgrade komputera 1100zł

Witam mam zamiar w te wakacie zrobić sobie mały upgradzik komputera aktualnie posiadam:Plyta głuwna: asus h81-Gamer Procesor : intel pentium g3258 podkręcony na 4.6Ghz Chłodzenie procesora: spartan pro he925 (push&pull)zasilacz: lepa 450w 80plus bronsKarta graficzna: Evga gtx750ti (wersja sc)dysk twardy: 500 gb seagatessd: 120 gb (nie...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na

Logi - Aplikacje *.exe nie uruchamiają się (uruchom program za pomocą)

Witam. Mam problem z wszystkimi aplikacjami (.exe) na komputerze. Przy próbie uruchomienia każdej z nich system każe mi wybrać wybrać program za pomocą, którego chcę otworzyć ten plik... Najprawdopodobniej złapałem jakiegoś dziada (czytaj wirusa), dlatego wklejam log'a z OTL:OTL.txt:OTL logfile created on: 2011-04-04 17:48:04 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.22.3 Folder =...

[FAQ] Faktyczni producenci zasilaczy.

Jak wiadomo, większość konstrukcji dostępnych aktualnie na rynku marki X, prawdopodobnie nie jest wyprodukowana przez markę X. Prawdopodobnie zrobiła je firma Y, udział firmy X polega na zamówieniu n sztuk odpowiedniej platformy o określonej specyfikacji, przetestowaniu wyrobów, zadbaniu o wygląd zewnętrzny, dodatki i...

XEROX WorkCentre 7245 - długi czas oczekiwania na wydruk

Witam! Mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym XEROX WorkCentre 7245. Sprawa wygląda następująco, urządzenie jest podłączone sieciowo po LAN-ie, skonfigurowane i działa "prawie" poprawnie. W czasie gdy chcę coś wydrukować z komputera na którym urządzenie jest zainstalowane, lub zmienić ustawienia drukarki, itp. jest totalna zwiecha przez dość dłuższą chwilę, nie można nic...

Który zestaw lepszy za 2300 zł

Witam, jestem tu nowy. Niedługo będę kupował nowy komputer, i znalazłem 2 zestawy. Który według was jest lepszy i wydajniejszy w grach takich jak Crysis 3, Far Cry 3 itp?Zestaw 1Procesor: http://www.agito.pl/procesor-intel-core-i5-3470-3-20ghz-box-81-594776.htmlKarta Graficzna: http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7850-11200-16-20g-1gb-ddr5-pci-e-box-84-645284.htmlPłyta...

[2000-2200] Zestaw do gier

Jak na moje Brutus ma zbyt cienkie blachy więc polecam tą http://www.morele.net/obudowa-aerocool-aeropgsvs-3-450853/Co do stabilności jeśli chcesz aby był jak najbardziej możliwie stabilny wtedy nie warto oszczędzać na zasilaczu, z miejsca odradzam fortrona HEXA w wersji 500W jest to zwykła podrasowana 400W ( co niezbyt dobrze wróży stabilności lecz co...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Komputer głównie do gier za 3,500 zł

Za tą cenę można już złożyć bardzo wydajny sprzęt do gier.Moja propozycja:Procesor: Intel Core2 Duo E6750 2,66GHz (S775), cena.619 złhttp://www.allegro.pl/item294180959_intel_...box_od_ss_.htmlPłyta Główna: ABIT IP35-E Intel S775 SATA2 DDR2, cena.329 złhttp://www.allegro.pl/item297486564_abit_i...o_7_1_ip35.htmlGrafika: GeForce 8800GTS 512MB, cena.1.149...
  • Archiwum
  • napisane 18 01 2008 23:21
  • Odpowiedzi: 22
  • Wyświetlenia: 3952