Skocz do zawartości


amd radeon hd 6250

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: amd radeon hd 6250


Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

Logi - Prośba o sprawdzenie

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że już wszystko jest ok, ale miałam jakieś problemy z OTL po wklejeniu i wykonaniu skryptu. Program nie odpowiadal i musiałam ponownie uruchomić komputer.Oto log z AutoRuns"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File...

Gry/filmy online się "przycinaja" w chrome.

Witam. mój problem polega na tym że na moim laptopie gdy włączam gry online na facebooku(np.http://apps.facebook...uitninjafrenzy/ ) czy gdzie kol wiek indziej strasznie się przycinają nie chodzą płynnie. filmiki online np. na youtube to samo są takie "lagi" co sekundę obraz staje na sekundęnie wiem jakie info muszę podać żebyście mogli mi pomóc w razie czego proszę...

Czy mój komputer sprosta grze WarZ ?

Czy bedzie działać WarZ na moim kompie ?AMD Athlon II X2M320(2.1GHz, 1MB L2 cache)ATI Mobility Radeon HD5650 Up to 2814 MB HyperMemory4GB Memorywymagania WarZ:MINIMALNE:procesor 4 3.0GHz lub sempron 3400+1GBGeForce 205 lub Radeon ...
  • Gry
  • napisane 14 11 2012 18:24
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 4059

Asus Eee PC 1215B recenzja

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow, ale klawiatura i Windows niemiecki Model 1215B-BLK151M, ktorego jestem posiadaczem jest chyba najslabszym z modeli opartych na nowym APU (karta graficzna zintegrowana z procesorem) od AMD dostepnych na rynku.Jednordzeniowy procesor, zaledwie 1GB pamieci RAM, dysk 320GB, brak USB 3.0 i...

Ocena, propozycje zestawwu [ok.1500zł]

Do obróbki video bez karty graficznej się nie obejdzie AMD Phenom II Quad Core X4 840 AM3 BOX Asrock 770 Extreme3 AMD 770 Socket AM3 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3) Corsair DDR3 4GB 1333MHz XMS3 CL9Sapphire ATI Radeon HD6670 512MB DDR5/128bit DVI/HDMI/D-SUB PCI-Express...

Tną filmy na YT i gry flash. WIN 7

Miałem ten sam problem w netbooku z procesorem AMD C-30 - jeden rdzeń 1.2Ghz i Radeonie 6250. Próbowałem wszystkiego i ciągły pokaz slajdów. Chrome, Opera, Firefox nic nie dało się obejrzeć. Jedyna przeglądarka na której wszystko chodzi bez problemu to UWAGA Internet Explorer.

Pochwal się swoim sprzętem.

LapekCPU: AMD C-30 1.2GhzGPU: Radeon 6250RAM: 4GB DDR3 1333MhzSSD: Crucial M4 64GBHDD: Hitachi 320GB - zewnetrzny w obudowie Sharkoon Quickstore Portable Pro USB 2.0 (wczesniej byl w netbooku)NAPED: Nagrywarka DVD Samsung SE-S084F - zewnetrzna USB 2.0MYSZ: Microsoft Wireless...

Logi - Funkcje w programach nie działają + uber zamuł

All processes killed========== OTL ==========Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\ deleted successfully.Registry value HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\\mctadmin deleted successfully.Registry value HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\\mctadmin deleted successfully.Registry value...

Logi - Prośba o sprawdzenie

Witam,Proszę o sprawdzenie logów systemu. Mam wrażenie, że komputer startuje wolniej niż zazwyczaj.OTL logfile created on: 2012-11-26 12:31:00 - Run 2OTL by OldTimer - Version 3.2.70.2 Folder = C:\Users\Anna\Documents\Aplikacje64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 |...

problem z grafiką ati radeon hd 3600 series

EVEREST Home Edition © 2003-2005 Lavalys, Inc. -------------------------------------------------------------------------------- Wersja EVEREST v2.20.405/pl Strona domowa http://www.lavalys.com/ Typ raportu Kreator raportów Komputer KRZEPS-02756C37 Generator raportu Krzeps System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail) Data ...
  • Karty graficzne
  • napisane 03 01 2009 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 11668

x na ekranie czerwony

Wklej logi FRST 1  raportAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 13-04-2015Ran by Artur at 2015-04-14 16:58:23Running from C:\Users\Artur\DesktopBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Karta graficzna Jej działanie

Hey mam pytanie ponieważ nie wiem czy jest to problem karty graficznej, ponieważ nie wiem na jakiej zasadzie ma ona działać. Moja karta graficzna to radeon HD 8650g+ hd8670m o mocy Core Clock975 MHzMemory Clock800 MHz Lecz w grze wykorzytsuje on jedynie Date        , GPU Core Clock [MHz] , GPU Memory Clock [MHz]...