Skocz do zawartości


amilo 3710 jak zrobi recovery z dysku

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: amilo 3710 jak zrobi recovery z dysku


Problem recovery - amilo li 3710

Witam zgubiłem płyty recovery z vistą do mojego amilo li 3710 i niestety dysk cały jest po formacie można jakoś odzyskać orginalny system lub ściągnąc skąś płytę recovery ?Dodam że szwagier ma ten sam...
  • Notebooki
  • napisane 28 06 2011 14:47
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4010

Jak przeinstalować Vistę w HP Compaq Presario C700

Podczas rozruchu kompa wciskasz klawisz F11Bedzie Napisane: windows is loading files...pozniejuse this program to recover ur computer to its orginal factory condition for additional information, refer to ur documentationi opcje:- advenced options- nextdajesz: advenced optionsi masz opcje:- computer checkup- microsoft system restore- file backup program-...
  • Windows Vista
  • napisane 09 01 2011 10:58
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 14337

Partycja odzyskiwania windows 8 - problem

Witam, Mam problem z systemem operacyjnym na laptopie Asus. Niestety przy odpalaniu systemu windows 8 mam błąd: windows\system32\winload.efikod bledu: 0xc0000225 Nie działa przywracanie systemu z F9 ani innych opcji (niestety nie mam oryginalnej plytki z systemem.  Podlaczylem dysk z laptopa do komputera stacjonarnego. W "zarządzaniu...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 09 07 2016 11:41
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 8170

Formatowanie systemy Windows 8 - HP Recovery

W niniejszym poradniku chciałbym poruszyć kwestię przywracania ustawień fabrycznych (formatowanie wszystkich dysków) w systemie Windows 8 i Windows 8.1 dla początkujących użytkowników. wszystkie procesy odzyskiwania starałem się opisać zwięźle i na temat, dodatkowo dodałem kilka zrzutów ekranu aby pomóc Tobie w nie popełnieniu jakiegokolwiek błędu. Pisząc...
  • Poradniki
  • napisane 28 01 2015 00:34
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 14473

czarny ekran lenovo g50

nagle, z dnia na dzień, po włączeniu laptopa mam czarny ekran, muzyka przy odpalaniu się włącza lecz 0 reakcji. (2 dni wcześniej zmieniałem system z 8 na 7 i przez te 2 dni było ok) po podpięciu kabla hdmi do tv widzę pulpit, ale nie widzę tego jak się uruchamia (nie mogę też wejść do biosu, żeby ustawić bootowanie na usb 1sze, żeby znów sformatować)laptop reaguje na zmianę jasności poprzez...

Lenovo G580 - powolna praca systemu i Google Chrome

Nie wiem czy dobrze to zrobiłem ... a i też nie wiedziałem jak to wkleić na forum, wieć od razu przepraszam za to. ... OTL.txtOTL logfile created on: 2013-12-17 16:24:55 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Tomasz J\Downloads64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version...
  • Notebooki
  • napisane 17 12 2013 00:28
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 5426

Jak radzić sobie z dyskiem ?

Jak radzić sobie z dyskiem ?WstępDyski jako urządzenia mające umożliwić nam zapis, przechowywanie i odczyt danych którymi obracamy w codziennym życiu, mają niezwykle ważne znaczenie. W dzisiejszym świecie bez nich nie bylibyśmy stanie pracować, bawić się ani przetwarzać informacji. Warto więc zastanowić...

HDD Seagate Expansion STBV2000200 - przestał być widoczny

Proszę o pomoc koledzy, Posiadam Dysk twardy 2TB Seagate Expansion STBV2000200Jest to dysk z w kieszeni 3.5" , zasilacz + usb 3.Jest to dysk bez Windowsa podłączony do komputera poprzez usb3 zawiera kopie zapasowe, filmy, gry itp (nie podzielony na partycję). Raczej cały...

[WYKONAM] 10 linków Trust Flow z prywatnego zaplecza SEO z historią

10 linków Trust Flow z prywatnego zaplecza SEO z historią!Prywatne, sprawdzone linki z domen cechujących się wysokimi współczynnikami Trust Flow i Citation Flow to podstawa współczesnego pozycjonowania. Jeżeli chcesz, aby twoja strona firmowa, sklep online, blog, katalog lub forum dyskusyjne było wysoko w Google na najważniejsze dla branży frazy kluczowe...

  • Ogłoszenia
  • napisane 07 02 2020 13:39
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1459

Batalia ze sterownikami ATI. Labirynt.

Link do biosu karty: http://speedy.sh/7ZEjk/Pitcairn.romSprawa wygląda tak:Zachciało mi się aktualizacji sterowników, więc pobrałem, zainstalowałem i wpadłem w pułapkę, pieprzony labirynt. Pomóżcie mi z niego wyjść.Deinstalację przeprowadzam wszytkimi możliwymi siłami (opis niżej), udaje mi się pozbyć wszystkiego co związane z ATI/AMD. Podchodzę do instalacji, ta udaje się bez problemu,...
  • Karty graficzne
  • napisane 12 09 2015 12:31
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2657

Spadki wydajności przy GTA V (FiveM) duże spadki FPS.

Witam, w marcu 2020 roku postanowiłem wrócić do gry właśnie w GTA RP wtedy też FPS mi jakoś nie przeszkadzały z tego co pamiętam miałem 30-40 FPS czyli dość mało, ale jakoś mi to nie przeszkadzało grałem tak z miesiąc wtedy już czułem te lekkie przycinki postanowiłem, że musze dokupić troszkę więcej RAMU kupiłem wtedy HyperX Fury 2x4Gb 1866mhz i dodatkowo sformatować go. Przez...

Wymagania sprzętowe gry.

Witam,Czy może się coś stać z moim PC, gdy włączę grę (chodzi tu głównie o grę: Cooking Simulator) na komputerze, który nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry, czy raczej nic nie powinno się stać? (Jakby co, mogę grać na najmniejszych ustawieniach graficznych jakie są dostępne w ustawieniach gry) Poniżej zamieszczam minimalne wymagania gry i specyfikację mojego...
  • Gry
  • napisane 15 06 2020 18:21
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 1260

Problem z resetem w nowym sprzęcie

Witajcie drodzy forumowicze!Poproszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu otóż niby wszystko ok ale przy graniu np w najnowszego wiedźmina komputer potrafi samoczynnie się zresetować, czy może to być wina sprzętu ( za słaby zasilacz ? ), może coś trzeba pokombinować w BIOSIe.P.S We wcześniejszym wątku dostałem odpowiedź od jednego z użytkowników na temat RAM-u mianowicie żeby spróbować...

Problem z laptopem (ścięcia)- ogromna prośba o pomoc

Dzień dobry.Przepraszam najmocniej, że przeszkadzam, jednak od paru dni borykam się z problemem, który dotyczy mojego laptopa Lenovo Y580. Postaram się w jak najdokładniejszy sposób opisać o co dokładnie chodzi. Jeżeli jednak coś pominę, lub też zajdzie potrzeba podesłania screena z jakiegoś specjalistycznego programu, służę pomocą.Opis problemu:Laptop mój zacina się. W najróżniejszych...