Skocz do zawartości


amilo 3710 recovery

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: amilo 3710 recovery


Problem recovery - amilo li 3710

Witam zgubiłem płyty recovery z vistą do mojego amilo li 3710 i niestety dysk cały jest po formacie można jakoś odzyskać orginalny system lub ściągnąc skąś płytę recovery ?Dodam że szwagier ma ten sam laptop (czy jak zrobię u niego kopię to...
  • Notebooki
  • napisane 28 06 2011 14:47
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4010

Uszkodzona partycja odzyskiwania

 WitamProszę o pomoc w naprawie systemu związanego z nieprawidłowym użyciem narzędzia diskpart i poleceniem clean. W skrócie: przez pomyłkę usunąłem wszystkie partycje w tym recovery poleceniem diskpart clean przy instalowaniu drugiego systemu. Udało mi się je odzyskać wraz z danymi za pomocą programu Testdisk. Partycje są, dane są,...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 09 10 2015 13:28
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 10408

Uszkodzona partycja odzyskiwania

WitamProszę o pomoc w naprawie systemu związanego z nieprawidłowym użyciem narzędzia diskpart i poleceniem clean. W skrócie: przez pomyłkę usunąłem wszystkie partycje w tym recovery poleceniem diskpart clean przy instalowaniu drugiego systemu. Udało mi się je odzyskać wraz z danymi za pomocą programu Testdisk. Partycje są, dane są, ale...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 09 10 2015 13:28
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 10408

Uszkodzona partycja odzyskiwania

WitamProszę o pomoc w naprawie systemu związanego z nieprawidłowym użyciem narzędzia diskpart i poleceniem clean. W skrócie: przez pomyłkę usunąłem wszystkie partycje w tym recovery poleceniem diskpart clean przy instalowaniu drugiego systemu. Udało mi się je odzyskać wraz z danymi za pomocą programu Testdisk. Partycje są, dane są, ale...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 09 10 2015 13:28
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 10023

Partycja odzyskiwania windows 8 - problem

Witam, Mam problem z systemem operacyjnym na laptopie Asus. Niestety przy odpalaniu systemu windows 8 mam błąd: windows\system32\winload.efikod bledu: 0xc0000225 Nie działa przywracanie systemu z F9 ani innych opcji (niestety nie mam oryginalnej plytki z systemem.  Podlaczylem dysk z laptopa do komputera stacjonarnego. W "zarządzaniu dyskami" dysk z laptopa jest widoczny i ma...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 09 07 2016 11:41
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 8170

Formatowanie systemy Windows 8 - HP Recovery

W niniejszym poradniku chciałbym poruszyć kwestię przywracania ustawień fabrycznych (formatowanie wszystkich dysków) w systemie Windows 8 i Windows 8.1 dla początkujących użytkowników. wszystkie procesy odzyskiwania starałem się opisać zwięźle i na temat, dodatkowo dodałem kilka zrzutów ekranu aby pomóc Tobie w nie popełnieniu jakiegokolwiek błędu. Pisząc poradnik korzystałem z oprogramowania...
  • Poradniki
  • napisane 28 01 2015 00:34
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 14473

windows 7 , nie widzi dysku, xc0000255, nie włącza się

witam, mam poważny problem z laptopem i proszę o pomoc. W tym momencie bios widzi dysk, widzi dvd , pendrive`y itd. Komputer nie włącza się . Zaczęło się od wypiętego kabla z usb bez "bezpiecznego usuwania sprzętu" - zawiecha, podczas startu błąd 0x80070057. Probowalem wszystkiego (chyba) tzn. płyty recovery, płyta instalacyjna windows 7,...
  • Windows 7
  • napisane 16 03 2012 18:15
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3440

Windows 7 64bit - problem ze startem systemu, problem z reinstalacją.

Sprzęt: Komputer stacjonarny z zainstalowanym system Windows 7 64 bit - od nowości - czyli dobre kilka lat. Nie mam do niego płyty instalacyjnej, nie ma też nigdzie naklejki z numerem seryjnym Windows. Problem: Windows się po prostu nie uruchamia, przy każdym odpaleniu zatrzymuje się na oknie z ładowaniem i "okienkiem". Nie udaje się włączyć trybu awaryjnego zwykłego, z siecią, ani z wierszem...

Trend Micro Internet Security - jak odinstalować?

Logi z FRSTAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 11-03-2015Ran by TK at 2015-03-17 05:33:59Running from C:\Users\TK\DownloadsBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be removed.)AV:...
  • Oprogramowanie
  • napisane 15 03 2015 12:10
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 6410

Logi - Kontrolne sprawdzenie

Po pierwsze nie poradzilem sobie z kasperskim:Information about applications and operating system components in which vulnerabilities have been detected. C:\Program Files (x86)\Google\Picasa3\plugins\expwebsites\expwebsites.yti C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe C:\windows\SysWOW64\msxml4.dllorazInformation about...

Simlock Nokia Wszystkie Modele Kazda Sieć

AUTOMAT 24HOferujemy usługę odblokowania telefonów Nokia z każdej sieci za pomocą koduBez wychodzenia z domu – bez utraty gwarancjiZaufało nam już kilka tysięcy osób.Tutaj znajdziesz instrukcje do zdalnej kalkulacjiTylko u nas otrzymujesz ZA DARMO program oraz instrukcje, dzięki którym bezproblemowo odczytasz potrzebne dane.Nie jest Ci potrzebny żaden odpłatny program, za który będziesz musiał...
  • Simlock Nokia
  • napisane 24 10 2014 19:24
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 16339

czarny ekran lenovo g50

nagle, z dnia na dzień, po włączeniu laptopa mam czarny ekran, muzyka przy odpalaniu się włącza lecz 0 reakcji. (2 dni wcześniej zmieniałem system z 8 na 7 i przez te 2 dni było ok) po podpięciu kabla hdmi do tv widzę pulpit, ale nie widzę tego jak się uruchamia (nie mogę też wejść do biosu, żeby ustawić bootowanie na usb 1sze, żeby znów sformatować)laptop reaguje na zmianę jasności poprzez...

Wirus, który się odnawia

Rezultaty skanu uzupełniającego Farbar Recovery Scan Tool (x64) Wersja: 09-08-2017Uruchomiony przez user (10-08-2017 20:26:45)Uruchomiony z C:\Users\user\Documents\DownloadsWindows 7 Home Premium Service Pack 1 (X64) (2017-01-18 10:39:57)Tryb startu: Normal============================================================================== Konta...

zgranie partycji recovery na DVD

w nawiązaniu do tematu /Problemy-sprz%C4%99towe-f193/ w którym nie uzyskałem odpowiedzi konkretnej, doszedłem do pewnego wniosku. Dziś udało mi sie uruchomić partycję recovery na tym laptopie lenovo. Ale zgrałem tam 7-kę i ten sam system odzyskałem, a potrzebuję zgrać 8-kę, żeby gwarancja została uwzględniona. Dlatego też piszę z prośbą o opisanie,...