Skocz do zawartości


as5750 ile na baterii

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: as5750 ile na baterii


OC Fail + CMOS checksum error + wyłączanie komputera

WItam serdecznie.Szukalem trochę czasu odpowiedzi w google, ale zaden temat nie dawal mi odpowiedzi moj problem.Wczoraj o 14 zostawilem komputer na 4 h wlaczony. Gdy wrocilem o 18 juz byl wylaczony, a przy próbie włączenia pojawił się jeden długi dzwiek gła systemowego. (podejrzewalem problem z kościami RAM lub...

Problem z ładowaniem/baterią Ultrabook ASUSTek UX21E

Witam wszystkich użytkowników. Jestem nowy na forum. Mam nadzieje ze mój problem trafił do odpowiedniego działu. Posiadam Ultrabook ASUStek UX21. Nie posiadam do niego żadnych dokumentów, gwarancji, opakowania. Nie znam historii urządzenia. Posiadam urządzenie, etui oraz oryginalny zasilacz. Urządzenie pracuje bez żadnych problemów w sytuacji zasilania sieciowego. Po odłączeniu kabla...
  • Notebooki
  • napisane 07 01 2014 17:24
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 4144

Jak najlepiej oszczędzać baterię

Jak wydłużyć pracę notebooka na baterii?Każdy chciałby cieszyć się wielogodzinną pracą notebooka na bateriach. Niestety, niezawsze jest to możliwe.Nawet najlepsze notebooku nie potrafią pracować na baterii dłużej niż 8 godzin. Wiele notebooków ma problem z pracą ponad 2...
  • Notebooki
  • napisane 17 09 2007 13:32
  • Odpowiedzi: 27
  • Wyświetlenia: 149095

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw

Witam serdecznie. http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości. Cena: 1850 zł za cały zestaw W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech (X7-200MP).2. Mysz ASUS UX300 (90-XB2P00MU00000-).3. Torba ASUS...
  • Giełda
  • napisane 20 11 2015 17:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2102

[Sprzedam] Laptop + telefon + akcesoria = zestaw ASUS

Witam serdecznie. Na aukcji oferuję zestaw ASUS. http://allegro.pl/show_item.php?item=5817043911 Cena: Licytacja od 1550 zł bez ceny minimalnej. W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech.2. Mysz ASUS.3. Torba ASUS.4. Notebook ASUS VivoBook.5. Smartfon ASUS Zenfone 4.6. Clear Case - etui marki ASUS do smartfona ASUS Zenfone...
  • Giełda
  • napisane 24 11 2015 01:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1947

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

Nie chcąc zakładać nowego tematu pozwolę sobie napisać tu ponieważ mam poważny problem ze swoim laptopem i możliwe, że ma to związek z podkręcaniem karty graficznej chociaż raczej jest to mało prawdopodobne... Ale przechodząc do sedna wczoraj gralem sobie w  Bioshock Infinite i zostawiłem grę na pauzie (dosłownie na 10 min) i po tym czasie laptop nagle sam się wyłączył i niestety...

Lenovo y50-70 kiepska wydajnosc

Witam ok. 10 dni temu kupilem sobie ten oto laptop bez systemu. Po uporaniu sie z wgraniem tej cholernej 8 mam inne problemy otóż:1. Swiezo po wlaczeniu komputera wlaczam sobie fife i wszystko hula niemalze idealnie (sa drobne sciencia ale to rzadkosc - tez nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze to optymalizacja gry) gdy wylacze gre i powiedzmy wlacze...

używany laptop + nowa bateria + ups ? nie za mocny ale długi czas pracy

Witam, Potrzebuje laptopa sam nie bardzo wiem co chce. Zwracam się do was z prośbą o rzucenie nazw kilku lub kilkunastu modeli modeli ( z dokładną ich konfiguracją bo czasem jest jeden model i jeszcze kilka konfiguracji).Na laptopie będzie zainstalowany debian + fluxbox lub freeBSD + fluxbox pisze bo wiadomo debian jeszcze na większości nie będzie sprawiał problemów ale freeBSD to już...

AsRock Z170 Extreme 4+ Brak sygnału do moniotra

Witam, mam dziwny problem, otóż, złożyłem sobie komputer, zamówiłem i dzisiaj składam, nie mam o tym dużej wiedzy, ale po licznych artykułach, że często są problemy przy nowych kartach graficznych i chłodzeniach przy transporcie, wybrałem opcje samych podzespołów i składam sam. No i dobra, zestaw złożyłem, ale pojawił się problem bo nic nie wyświetla się na monitorze, to samo na drugim i...

Co Najpierw

Witam Mam Mały dylemat dot. Nowego Komputera mianowicie chodzi o to że cały zestaw, który chcę kupić kosztuje nie całe 3 tyś złoty obecnie posiadam 600 zł i chciał bym wydać to na 1-2 podzespoły tylko nie wiem jakie. Zespoły które chcę kupić chciałbym włożyć je do starego kompa. I nie wiem od czego zacząć.O to zestaw, który chcę zakupić http://www.morele.net/inventory/info/4AsVuP/ O...

Slaba wydajnosc laptopa na zasilaniu

Witam Mam dosc nietypowy problem ze swoim laptopem, ktory nie powiem napsul mi troche krwi, mianowicie: Sprzet: Toshiba L855-188 i7 2,4 6gb ram + radeon HD7670 2gb win 8.1 x64 Komputer traci wydajnosc w grach po podlaczeniu zasilacza, zaczynaja ciac, na baterii bylo ok, wiec wszedlem w ustawienia zasilania i przestaw...

Laptop, tablet czy może coś innego ?

Witajcie Serdecznie !  Przede mną trudny wybór i powiem szczerze, wiem co chce ale nie wiem, które urządzenie da mi to czego oczekuje w największym stopniu.Aktualnie posiadam komputer stacjonarny : System : Windows 7 64-bitPłyta Główna : ASUSTeK M4A77TDProcesor : AMD Athlon(tm) II X4 620 ProcessorKarta Graficzna : AMD Radeon HD 7700 SeriesRAM : 12.0 GBMonitor : Asus VW192s Sytuacja...

Medion MD 96500 proszę o pomoc !

Witam, zainstalowałem windows 7 na medionie md 96500 i teraz mam problem ze sterownikami bo na oficjalnej stronie mediona nie ma sterowników pod win7 , jeżeli ktoś mógłby mi pomoć pobrać te sterowniki , głównie chodzi mi o sterowniki do płyty głównej bo to podstawa a najbardziej zależy mi na sterownikach do karty wifi i karty sieciowej ( RJ-45 ) gdyż nie mam internetu co do sterowników do...

Oferta Mixplus

Witam,jak w temacie chciałbym przejsc do MixPlusa ze względu na moją dziewczynę. Przyznam ze tak sobie do tego podchodze w każdym razie jeśli juz mam przejść i płacic iles tam kasy za doładowania to chciałbym przynajmniej dobry telefon. Szczerze mowiąc to nieznam sie za bardzo na tych softach od producentów czy na androidach zalezy mi na funkcjonalności...