Skocz do zawartości


asmax 1004

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: asmax 1004


Router neostrady ADSL do szerokopasmowego neta

Witam, mam internet szerokopasmowy podłączany przez zwykłą wtyczke RJ45 czyli taką jak do zwykłej sieciówki. Moja siostra ma starego laptopa, w którym działa tylko Wi-fi. Pożyczyła od kolegi router, dokładnie taki -> asm_router_ar-1004_g , asmax-ar1004g. Ma on jak widzicie wyjście DSL. Kolega siostry upiera się,...

[sprzedam] router asmax 1004g-V2

Witam,do sprzedania router marki asmax. Ma wbudowany modem adsl. Nadaje sie do laczy netii neostrady, multimo itp.Licytacja od zlotowki bcmallegro
  • Giełda
  • napisane 05 04 2011 15:37
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2075

Modem neti wylogowuje sie...

WitamMam internet w neti modem z routerem ASMAX AR-1004G ktory został skonfigurowany na komputerze przeniesiony do innego pomieszczenia. Podłaczony do dekodera nbox przes rjotke a przez wifi z komputerem. Potrafi sie rozłaczyc kilka razy z wifi zmieniłem antene na mocniejsza a teraz modem sie wylogowuje i swieci...

Router,Parę Komputerów,ip,Wspólna gra

Drodzy Użytkownicy!Mam pewien problem otóż razem z bratem oraz kumplami chcieliśmy wspólnie popykać w naszą ulubioną grę.to że mam najmocniejszy komputer z naszej gromadki to chciałem postawić serwer.Nie mam problemu z postawieniem serwera lecz problem się zaczyna kiedy mam podać przyjaciołom ip.Więc gdy dostaje swoje ip z strony http://www.mojeip.net/ to na tym adresie ip w przeglądarce...

USENET lub BINVERSE podczas pobierania plików z neta

Witam mam taki problem jak w temacie,a mianowicie kiedy próbuję pobrać jakiś plik to przekierowuje mnie do płatnych stron takich jak np.USENET lub BINVERSE proszę pomóżcie jak to obejść lub wyłączyć.Do tej pory korzystałem z lokalnego Lan-u i wszystko grało,a teraz mam Netie na kablu TP i router ASMAX AR 1004g. No i...

kilka pytań o router

Ten netiowy to ASMAX 1004g. W miarę to chodzi? Powtarzasz to w kółko z uporem maniaka, co to znaczy "w miarę"? Czego wymagasz od taniego routera? Ma ci obiad zrobić, albo panienkę zastąpić, czy jak? Ma wszystko czego trzeba, nadaje się do połączenia po kablu i po wifi, a nie ma tego co mają drogie routery....

kilka pytań o router

Skoro tplink kosztuje kolo 100 można się domyślić że nieco więcej to nie jest 800.Netia przecież darmo routerów nie daje klientom którzy już w Netii są.Ale poszukam możne gdzie znajdę te netiowe routery to lookne. Reszta odpowiedzi na pytania w powietrzu zawisła:pTen netiowy to ASMAX...

Logi - Dziwne zjawiska

fix info OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\\ deleted successfully.Registry key HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{9c5f409f-908e-11de-82e2-001150c2715d}\ deleted successfully.Registry...

Który laptop wybrać

Witam, jestem nowym użytkownikiem, zarejestrowałem się dlatego ponieważ nie mam kogo się poradzić przy wyborze. Potrzebuję nowego laptopa w cenie około 2000 zł. CHciałbym aby był szybki jak na te pieniądze, sprawnie działał, przede wszystkim cicho, aby się nie przegrzewał. Mam dość swojego starego hp pavilion dv7 który chuczy i przegrzewa się jak traktor. Przeznaczenie : oglądanie filmów choć...

Logi - Niechciany proces "stij.exe"

Witaj.Ten proces jest od usługi IP updater service - czyli tego co kazałem odinstalowac Odinstaluj:IB Updater 2.0.0.578Ask ToolbarIB Updater ServiceAsk Toolbar UpdaterUruchom OTL w okienku Własne opcje skanowania/skrypt wklej: :OTLIE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://searchab.com/?aff=7&uid=e9505684-7555-11e2-8007-1c6f65dfaa8bIE -...

Co myślicie o Routerze ADSL ASMAX AR 904 G ?

Witam!Planuję rozdzielić neostradę na około 20 komputerów. Potrzebuję routera z acces pointem, przydałby się również firewall. Poszperałem trochę i znalazłem to: http://www.asmax.pl/produkty/pokaz/acro/router_asmax_ar-904g . Miał ktoś z Was może już z nim do czynienia? Chodzi mi głównie o stabilność. A może...

Łączenie dwóch routerów

Posiadam 2 routery. Jeden ADSL drugi WAN. ADSL to ASMAX 704u, a WAN ASUS RT-N10. Połączyłem wyjście LAN z ASMAXA do LAN ASUSA, wyłączyłem na obu DHCP. Asmax ma IP 192.168.1.100, Asus 192.168.1.1. W Asusie ustawiłem bramę na 192.168.1.100 i włączyłem go w tryb access pointa....

Problem ze stij.exe - logi

Procesu już w menadżerze nie widzę. Wklejam nowy log OTL, a tego, który wyświetlił mi się po restarcie nie mogę dodać. Wyskoczył mi taki komunikat: 01302014_123128.logNie masz uprawnień do wysyłania tego typu plikówTo jest zawartość tego notatnika: All processes killed========== SERVICES/DRIVERS ==========Error: No service named IBUpdaterService was found to stop!Service\Driver key...

Problem ze stij.exe - logi

Witaj;Odinstaluj:Pando Media BoosterVideo Converter Bundle by SweetPacksUruchom OTL i w oknie własne opcje skanowania/skrypt wklej ::ServicesIBUpdaterService:OTLIE - HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant = http://search.bearshare.com/sidebar.html?src=ssbIE - HKLM\..\SearchScopes\{9BB47C17-9C68-4BB3-B188-DD9AF0FD2A69}: "URL" =...