Skocz do zawartości


aspire 7738g jaki sterownik ahci

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: aspire 7738g jaki sterownik ahci


Instalacja Windows XP na laptopie ACER.

Instalacja systemu Windows XP na AcerzeSterowniki do Windows XPInstalacja karty muzycznejInstalacja WIFIInstalacja kart graficznejStandardowa instalacja systemu1. Uruchamiamy program nLite, jego obsługa w punkcie 3.1. Kompletujemy sterowniki do jednego folderu i podajemy go do programu nLite (jak dojdziemy do...
  • Notebooki
  • napisane 24 01 2008 11:14
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 134346

FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice), najpopularniejszym systemem operacyjnym jak...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41656

Problem z uaktualnieniem sterowników - Acer Aspire 5740

Witam. Z góry przepraszam , jeżeli pomyliłem działy , ale miałem dylemat do jakiego działu pasuje to pytanie. Uaktualniałem sterowniki przez Catalyst Control Center. Wybrałem opcję autodetekcji sterowników dla mojego laptopa (Acer Aspire...

Nie moge zainstalowac WinXP na hp 550 ( dysk sata ) zle sterowniki

Witajcie, mam problem z zainstalowaniem windowsa XP na dysku sata mojego laptopa hp 550.Nie jest problem zintegrowanie sterownikow za pomoca nlite z XP i wypalenie plytki problem jest w tym, że pomimo tych zabiegów windows podczas instalacji nie widzi dysku sata czyli jednym slowem sterowniki są złe ...(korzystalem...
  • Archiwum
  • napisane 28 10 2008 14:56
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1802

Instalacja Windows XP na ASUS P5B i AHCI

Witam wszystkichmam problem z instalacją XP (W7 bez problemu) na płycie P5B w trybie AHCI na ICH8R =>zapodawałem już wszelkie stery przez F6 na początku instalacji =>niestety dysk jest nie widziany =>stery były z samego intela ,asusa i inne =>płyta oparta jest o chipset i965/ICH8R =>jak bym tego nie robił niestety..=>ktoś tu pokazał...
  • Windows XP
  • napisane 16 09 2011 13:46
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 7447

Laptop Extensa 5230 sterowniki

z tej pierwszej to zależy co Ci jest potrzebne. Ustawiasz sobie na jaki system. Na pewno do chipsetu, grafiki, audio. Jest ich sporo ponieważ ten model był wyposażany w użadzenia równych producentów:( Nie wiedomo do końca jakiej firmy masz np karte WiFi. Z tego względu pobierasz wszystkie ...
  • Notebooki
  • napisane 18 06 2010 15:20
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2191

Radeon HD 3200 sterowniki

Witam,kupilem Acera Aspire 5530. zainstalowalem system XP i od dwoch dni mecze sie ze sterownikami do karty graficznej. na stronie acera w ogole nie ma sterownikow do XP.probowalem juz kilku roznych sterownikow, choc ciezko bylo znalezc....
  • Kosz
  • napisane 18 10 2008 17:53
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1690

Problem z Gigabyte EX38-DQ6 i obsługą DVD/DOS

Kupiłem płytę GA-EX38-DQ6 rev 1.1. Do tej pory (przed zakupem płyty) wykorzystując stworzoną przez siebie płytę DVD byłem w stanie w trybie DOS'owym uruchomić z DVD takie programy jak PQMagic, Norton Ghost oraz wiele innych. Nigdy nie było problemów z uruchomieniem tak stworzonej płyty na wielu płytach głównych, markowych komputerach Dell czy notebook'ach.Dodatkowo całe oprogramowanie...
  • Archiwum
  • napisane 16 03 2008 23:36
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1516

[problem] XP z recovery hdd i AHCI zamienione na IDE

pod Windowsem XP na controlerze dysków iNTEL (który obsługuje AHCi oraz RAiD i co w teorii powinno działać) nie ma mowy o trybie AHCi - nie zadziała, są jakieś ostre kombinacje z rejestrem, dłubania i dłubania i to tylko na niektórych kontrolerach iNTELa ale nie znam nikogo komu...
  • Windows XP
  • napisane 09 11 2012 21:43
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 6335

Problem z kartą nVidia GeForce 9600M GT w laptopie

witam wszystkichpisze na forum ponieważ mam problem z którym nie mogę sobie poradzić, a mianowicie posiadam lapka Acer Aspire 7720G mam już kilka lat ale nadal daje rade, jednak 2 tyg temu zauważyłem że coś nie tak wyświetla jakies artefakty itp, zwiechy... postawiłem na kartę i był to dobry strzał. Jednak...
  • Karty graficzne
  • napisane 01 02 2015 02:38
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3594

Acer aspire 5742g - zawiesza się

Witam,mam problem z moim laptopem. Mianowicie - wiesza się. Na początku zawieszał się po czym pokazywało się czarne okno i wirujące jakby na nim kolorowe robaczki. Koledzy z uczelni doradzili mi, że to wina karty graficznej i żeby zrobił aktualizację grafiki. Owszem, ściągnalem nowe sterowniki po czym laptop wykazywał inne problemy. Obraz zatrzymywał się...
  • Notebooki
  • napisane 25 04 2012 11:25
  • Odpowiedzi: 20
  • Wyświetlenia: 11945

Problem z połączeniem internetowym/wifi

A więc tak, w dniu wczorajszym bez powodu, podczas gry w gre internetową zaczęły mi wyskakiwać komunikaty "nastąpił błąd z twoim połączeniem", trwalo tak z 2-3 sec, i potem znowu dobrze (jakos to wytrzymałem...) Po wyłączeniu gry widze że nie moge wejść na żadną ze stron iternetowych, patrze na ikone sygnału wifi, i widze że nie jest połączony. W takim razie próbuje połączyc...

Poblem z myszka i klawiatura Acer - wariuje mysz, brak polskich znaków

Witam! Borykam się od jakiegoś czasu z wariujaca myszka laserowa bezprzewodowa Acer, model MG-0766. Działam na Windows 7 64-bit, a komputer to Acer Aspire AX5950. Wraz z komputerem dostałem zestaw mysz + klawiatura Acer'a. Od momentu, kiedy kupiłem nowy monitor i zainstalowałem go pojawił się problem z mysza....

sterowniki do klawiszy funkcyjnych Acer Aspire 7552G

Witam. Niedawno robiłem format dysku C w laptopie Acer Aspire 7552G z Windowsem 7. Zainstalowałem sterowniki, wszystko śmiga poza wyświetlaniem się klawiszów skrótów. Klawisze fn + strzałka w górę, w dół zmienia częstotliwość głośności jak poprzednio ale nie wyświetla się pasek regulacji głośności. Podobnie z...