Skocz do zawartości


asus 1000hd

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: asus 1000hd


[Sprzedam] NETBOOK Asus EeePC 1000HD BARDZO TANIO!

Witam.Do sprzedania mam netbooka Asusa EeePC.Jest on używany, lecz w świetnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym.Jego niezawodność sprawia, że gdybym nie musiał go sprzedawać to bym go po prostu nie sprzedawał, lecz po prostu pilnie potrzebuję pieniędzy..Netbook pracuje na systemie Windows...
  • Giełda
  • napisane 27 06 2011 22:52
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2307

Asus eee 1000hd zalany, klawiatura się blokuje

Całe szczęście, że za granicą w modzie jest rozkręcanie laptopów zaraz po zakupie i wykonanie bardzo "wnikliwej recenzji".Rozkręcenie notebooka Asus eee 1000hd Link 1 + modding klawiatury w Asus EEE: link 2. Jak widać nie potrzeba rozkręcać całej obudowy tylko:1. po...
  • Notebooki
  • napisane 11 08 2010 10:43
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2847

Asus EeePC 1000HD. Instalacja Linuxa

Mam asusa 1000hd,uruchamiam pendriva z linuxem wciskajac i trzymajac klawisz "esc" po wlaczeniu lub restarcie,pojawia sie okno z wyborem urzadzen startowych wykrytych przez bios,mozna nawet uruchomic z karty pamieci sd w laptopie.Poz.
  • Notebooki
  • napisane 28 05 2011 18:48
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 7153

Aktualizacja sterowników Asus 1000 HD Windows XP

Mam notebooka Asusa - EeePC 1000HD. OS to Windows Home.
  • Windows XP
  • napisane 01 03 2011 20:35
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 5159

Asus eee 1000hd zalany, klawiatura się blokuje

Witam.Mam problem z asusem eee 1000hd. Ostatnio przez przypadek zalałem go lekko piwem. Wszystko chodzi normalnie bo nie było tego wiele ale klawiatura się trochę klei i blokują się przyciski. W jaki sposób wymontować klawiaturę żeby ją przeczyścić, da się to zrobić jakoś w miarę bezboleśnie czy muszę rozkręcać...
  • Notebooki
  • napisane 11 08 2010 10:43
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2847

Problem z WiFii na laptopie

Ostatnio czyscilem system i wydaje mi sie ze niechcacy usunalem pliki potrzebne do polaczenia z siecia. Nie wiem jak to naprawic, bo nie wyszukuje zadnego routera. Mam laptop EeePC 1000HD Asusa//Przepraszam za brak polskich znakow.
  • Windows XP
  • napisane 23 07 2010 19:20
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 5069

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...