Skocz do zawartości


asus 580 gtx

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: asus 580 gtx


Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

[Poradnik] Dobieranie laptopa pod względem karty graficznej

Ranking nieaktualny!! -> zobacz nasz nowy ranking kart graficznych do laptopa.Witam, pragnę przedstawić listę dobrych, średnich i złych kart graficznych. Ściślej mówiąc, w kategorii "Dobre" i "Średnie" znajdziemy karty graficzne na których będzie można pograć w nowsze gry, niekoniecznie na...

[FAQ] Karty graficzne PCI-E - jaką kupić?

Karty graficzne polecane na sierpień - kliknij, aby zobaczyć aktualną listę!PCI Express0-300zł Radeon 6670 1GB np:LINK LINK300-400złGeForce GTS450 1GBnp:LINK LINK400-500 zł Radeon 6770 1GBnp:LINK Radeon 6770 1GB GeForce GTX 550Ti 1GBnp:LINK LINK500-650złRadeon 6850 1GBnp:LINK LINK650-750złRadeon 6870 1GBnp:LINK LINK750-850zł GeForce
  • Karty graficzne
  • napisane 06 01 2007 13:07
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 33727

[sprzedam] Zasilacze, monitory, dyski zew wew, routery, chlodzenia, karty graf, plyty gl, obudowy, ramy, tusze, myszki, klawiatury, chlodzenia cpu, wiatraki

O to mam do sprzedania:Chłodzenia Thermalright TR-120 sztuk 2 po 130złPłyty gł. Asus M5A78L po 180złAsus P8Z68V po 480złAsus P5G41T po 190złAsus P8Z77 po 540złAsus P8Z68V-PRO po 480złGigabyte z77-d3h...
  • Giełda
  • napisane 31 03 2013 21:53
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3897

mobo, grafika, zasilacz i ram!

Plyta,ktora mam do sprzedania to Asus P5W DH.Byla uzywana pare miesiecy,po czym zostawilem ja w polsce po wymianie na Asus Commando.jest w stanie idealnym,nadal ma gwarancje,w pelni sprawna(pilot itd..).http://www.frazpc.pl/artykuly/482/AS...ORE/2/DUO/CZ/INastepnie grafika XFX 7900 GTX...
  • Archiwum
  • napisane 06 07 2007 13:38
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 843

Jaki laptop?

Już niedługo zacznę studia na politechnice i z tej okazji postanowiłem wymienić mój 12 letni komputer na laptopa od którego oczekuje:- żywotności przez przynajmniej 3,4 lata;- parametrów które pozwolą mi grać w najnowsze tytuły choćby i na minimalnych;- procesora najlepiej i7 (bez wersji energooszczędnej), 8gb ramów oraz karty graficznej która będzie na jakimś poziomie;Moje fundusze...

[6500] Prośba o ocenę zestawu, projektowanie/gry

Hejpo dwutygodniowym usiłowaniu zamówienia zestawu z prockiem i7-6700k, którego po prostu nie ma w sklepach, albo jest w zaporowej cenie, zacząłem szukac alternatywy. Wpadł mi w oko i7-5820k i po przeczytaniu recenzji i testów wybór padł własnie na niego.Ze względu na moc jaką daje nam 6 rdzeni, które łatwo można podrkęcić. Do programów graficznych, 3d i montażu powienien być idealny, a z...

Weryfikacja zestawu ~5000zł

Witam, mam do oceny zestaw, który stworzyłem na podstawie polecanych zestawów, różnych opinii itd. Zestaw głównie do gier. Przydałoby się, żeby był wystarczający na kilka lat. Zestaw składany w Techplanet.pl (odbiór w Katowicach), myślałem jeszcze o Proline.pl, czy Morele.net, ale są droższe. Niestety wszyscy co trochę zmieniają ceny, sprzęt pomimo lata raczej nie tanieje. Dobry jest ten...

Zestaw za 10 tysięcy

więc tak po głębokich przemysleniach zdecydowałem się na taki zestaw :1. Asus Striker Extreme nVidia nForce 680i SLI2. Intel Core2 Duo E6700 2.67 GHz BOX (LGA775, 64bit)3. Scythe Infinity SCINF-10004. DDR2 4x1024MB PC-800 Dual PDP Patriot Extreme Performance LLK CL 45. 2 x Seagate 250 GB Barracuda (ATA/300, 16MB, 7200, NCQ, RoHS) ST3250624AS6.
  • Archiwum
  • napisane 31 12 2006 07:16
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 1587