Skocz do zawartości


asus geforce 540m sterowniki

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: asus geforce 540m sterowniki


Jak odzyskać odinstalowane sterowniki karty graficznej?

Mój laptop to asus k53v z kartą graficzną nvida geforce gt 540m. Sterownik odinstalowałem przez menadżer urządzeń(nie przez programy, odinstaluj). Ściągałem sterowniki ze strony nvidi i nie mogłem...
  • Karty graficzne
  • napisane 13 06 2011 22:19
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 22237

Grafika zaczęła zamulać po podłączeniu do TV.

WitamNie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale ten wydawał mi się najbardziej do tego przeznaczony.Mam dziwny problem z grafiką w moim laptopie.Otóż zachciało mi się pograć w Fife 12 na większym ekranie , tak więc podłączyłem laptopa do TV przez kabel HDMI i okazało się że gra zaczęła strasznie ciąć, myślałem że mam nawłączane syfu tak wiec uruchomiłem "menadżer zadań" i ku mojemu...

Asus X53SV - czarny ekran oraz zacinanie w grach

Witam.Mam taki problem nawet nie wiem jak go opisać, bo nie wiem co tak na prawdę jest tego przyczyną. Kupiłem niedawno laptopa Asusa z serii X53SV. Parametry: i5-2410M CPU @2.30GHZ 2.30GHZ, karta graficzna Nvidia GeForce GT540M 2gb, 8Gb ramu.Otóż problem jest taki ściągnąłem 2...
  • Notebooki
  • napisane 02 09 2011 15:52
  • Odpowiedzi: 14
  • Wyświetlenia: 9164

Asus U41SV zawiesza się

Witam,kupiłem sobie laptopa Asus U41SV i mam z nim problem. Był on bez systemu. Zainstalowałem na nim Win 7 pro 64bity. Problem jaki się pojawia to przy niektórych startach zawiesza się ekran ładowania windy i pokazują się poziome kolorowe paski. Co gorsza problem się nasila gdy próbuję zainstalować na nim sterowniki...
  • Notebooki
  • napisane 04 06 2011 00:04
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3172

Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

[Poradnik] Dobieranie laptopa pod względem karty graficznej

Ranking nieaktualny!! -> zobacz nasz nowy ranking kart graficznych do laptopa.Witam, pragnę przedstawić listę dobrych, średnich i złych kart graficznych. Ściślej mówiąc, w kategorii "Dobre" i "Średnie" znajdziemy karty graficzne na których będzie można pograć w nowsze gry, niekoniecznie na...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Pomoc w wyborze zestaw do 1390zl

Witam mam do Wydania 1390zl max. Podam 7~~ informacji o kazdym komputerze ktorym sie zainteresowalem... Nie jestem jakims znawca, ale czas przyszedl by zmienic kompa. bo ten ktory obecnie mam ma 11 lat dziwne ze wytrzymal do dnia dzisiejszego do kazdego +okablowanie+obudowa+karta sieciowa+muzyczna+sterownikiO to moje propozycje:1:*Płyta główna

Asus V9950 Ultra (FX5900Ultra)

Witam,Mam karte ASUS 9950 Ultra czyli GeForce Fx 5900 Ultra.Karta v9950 Ultra ma niby 256mb pamięci ale everast pokazuje 128.Karta jest taka jak w tym artykule http://pclab.pl/art7034-5.html i potwierdzenie na innej stronce http://hothardware.com/Reviews/...
  • Karty graficzne
  • napisane 17 09 2010 16:27
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 3491

[Sprzedam] Płyta główna ASUS M3N78-VM

Witam mam na sprzedaż Płytę główną ASUS M3N78-VM SPECYFIKACJA :CPU AMD Socket AM2 + / AM2 Procesory AMD Phenom ™ FX / Phenom / Athlon ™ / Sempron ™ Obsługa do 140 procesorów Quiet ™ AMD Cool 'n' Technology Obsługa 45nm procesorów Phenom II ™Chipset NVIDIA GeForce 8200 Bus Do 5200...
  • Giełda
  • napisane 21 06 2011 08:22
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2798

HD4850 vs 9800GTX+

Wstęp.Witam.Chciałbym Wam przedstawić moją recenzję dwóch kart graficznych.Będzie to ATI HD4850 w wersji 512MB na pamięciach DDR3, firma ASUS z chłodzeniem Glaciator. Oraz Nvidia GeForce 9800GTX+ 512MB DDR3 od firmy ASUS z chłodzeniem Dark Knight. Obie karty pochodzą z tej samej...

GeForce 9500GT 1GB DDR2

Właściwości magistrali eSB Typ magistrali Intel GTL+Szerokość magistrali 64-bitowy(a)Rzeczywista częstotliwość taktowania 167 MHzEfektywna częstotliwość taktowania 167 MHzPrzepustowość 1333 MB/seknazwa płyty głównej - ASUSTeK Computer INC P5N-EWłaściwości...
  • Kosz
  • napisane 15 02 2010 22:11
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 3037

płyta M2N-SLI Deluxe SAM2 i grafika GAINWARD 8800GT GS - kompatybilne czy nie?

opis: ASUS M2N-SLI Deluxe SAM2Dodatkowe złącza wewnętrzne Złącze czujnika otwarcia obudowy / 1 x Front Audio / 1 x CD-inDwukanałowa obsługa pamięci TakFunkcje dodatkowe ASUS EZ DIY:,ASUS Q-Connector,ASUS CrashFree BIOS3,
  • Archiwum
  • napisane 26 02 2008 11:07
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1909

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw

Witam serdecznie. http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości. Cena: 1850 zł za cały zestaw W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka...
  • Giełda
  • napisane 20 11 2015 17:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2119