Skocz do zawartości


zdjecie simloka w telefonie samsung c3050 forum

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: zdjecie simloka w telefonie samsung c3050 forum


Problem z podlaczeniem

Witam!!Komplet jaki posiadam to:*Pioneer DDJ-SZ*Pioneer SDJ-05*Creative SOUND BLASTER HD* TV Samsung Moj problem polega na tym ze chcialbym caly ten sprzet polaczyc w jedna calosc bym nie musial co raz przemieniac kabli i ustawien... Glosniki posiadaja 4 kanaly..Czy da sie to wszystko polaczyc tak z karta SOUND BLASTER i SDJ-05 zebym mogl grac na DDJ-SZ,...

Problem z RAM czy HDD?

Witam!Od mniej więcej pół roku mam problemy ze sprzętem, które niestety się ciągle nasilają i obecnie mam już tego dość.Zanim opiszę swój problem napiszę o swojej konfiguracji sprzętowej:Procesor: Athlon XP 2000+ 1,67 GHzPłyta główna: MSI KT4AV Karta graficzna: GForce MX 440HDD: 80GB SygateRAM: Twinmos DDR 512 MB PC 3200 400 MHz1. Bardzo często system operacyjny (linux, windows, open...
  • Archiwum
  • napisane 04 06 2007 02:01
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3100

[SPRZEDAM] Samsung Avila SE Xperia X10 mini Nokia 5130

WitamNa sprzedanie mam: * Samsung AVILA - IDEAŁ jak NOWY... sprawdź:http://allegro.pl/show_item.php?item=1559933281* Sony Ericsson XPERIA X10 mini - NOWY!!! sparwdź:http://allegro.pl/show_item.php?item=1553760188* Nokia 5130 - super MUZYCZNY kombajn.... sprawdź:http://allegro.pl/nowy-nokia-5130-super-stan-bez-
  • Giełda
  • napisane 12 04 2011 15:05
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2685

Zdejmowanie Simlocka w telefonach

Z powodu że wielu piszę na forum o zdjęciu Simlocka z telefonu xxx, postanowiłem stworzyć krótki tutorial - dotyczy on telefonów Nokia.Uwaga: Przez zdjęcie Simlocka na telefonie, tracisz jego gwarancję.Krok 1: Do zdjęcia Simlocka potrzebujemy model naszego telefonu oraz IMEI, informacje o IMEI można zdobyć przez...
  • Poradniki
  • napisane 12 01 2010 21:05
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 39122

F300 czy istnieje już sposób na usunięcie z niego simlocka w domu?

Witam!Przekopałem już chyba wszystko co jest na ten temat w internecie. Jedyne, najświeższe posty znalazłem z 2009 roku ale i tam nie ma nic na ten temat. Chcę zdjąć blokadę simlock z Samsunga F300 lecz za pomocą przedstawionego sposobu na tym forum (za pomocą programu Samsung...
  • Simlock Samsung
  • napisane 13 03 2013 23:36
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 8487

Samsung Hope Relay

Zanim rozpoczniesz czytanie tego tematu, załącz sobie TEN kawałek. Teraz.Wczoraj odezwał się do mnie znajomy (przez kilka dni był naszym forumowym kolegą) i poprosił, abym przekazał pewną informację. Otóż zorganizowano pewną akcję charytatywną o której już pewnie słyszeliście z reklam. Wszystko sprowadza się do tego, że jeżeli przemieszczasz się na jakiś...

IP.Gallery Optymalizacja SEO Galerii IPB

W tym artykule dowiesz się jak zoptymalizować moduł Galeria(IP.Gallery) odpłatnie dołączany do forów IPB. Do naszych działań posłuży najnowsza wersja IPB 3.4.6 oraz galeria: 5.0.5. Wymagania:IPB 3.3.3 i wyżejmod rewrite - htaccess10 minut wolnego czasu :PUwagi:jeśli twoje forum ma już inną formę przyjaznych linków(np. domyślne) zadbaj o ich...

Samsung Corby S3650

RECENZJA SAMSUNG S3650 CORBYWygląd:Samsung wydając nowy telefon Corby zaskoczył nas nowoczesnym wyglądem z możliwością wymiany obudowy, które są dostępne wraz z telefonem w środku pudełka. Telefon ma łagodny, opływający kształt, zwinnie skryty, a jednocześnie podkreślony aparat w tylnej obudowie. Świetnie wygląda,...

Wyciszanie komputera PC w teorii i praktyce

Artykuł/poradnik jest napisany prosto. Nie staram się w nim rozpisywać o rzeczach oczywistych (że dysk 5400RPM będzie cichszy niż 7200RPM) i mało istotnych. Wskazuję drogę, pokazuję do jakich wniosków sam doszedłem, jednak to tylko moje doświadczenie, bazuj na tym, czego sam doświadczyłeś, oraz głównie na błędach innych (-: Sukcesy traktuj z przymrużeniem oka, bo niejeden chwalił się cichą...

[Sprzedam] SAMSUNG C3050 IDEALNY

Witam!Sprzedaję używany telefon: SAMSUNG C3050Stan: bardzo dobry, nosi lekkie ślady użytkowania.Telefon posiada sim-locka do sieci Orange.Zestaw składa się z:- Telefon SAMSUNG C3050- Ładowarka- Słuchawki- Instrukcja http://allegro.pl/
  • Giełda
  • napisane 17 03 2014 15:07
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1468

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Nowy laptop bardzo powoli chodzi

Witam, bardzo proszę o pomoc, ponieważ cała ta sytuacja już mnie irytuje...Kupiłam nowego laptopa od Samsunga, mam go od kilku dni, a nie mogę go w pełni używać. Włącza się bardzo długo (ok. 1m 30s albo dłużej), na załadowanie stron internetowych muszę czekać po kilka minut - mimo że połączenie internetowe mam w pełni sprawne (sprawdzałam na
  • Notebooki
  • napisane 08 11 2013 16:30
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2115

Simlock Samsung SGH-E250

WitamMam problem ze zdjęciem simlocka w tym telefonie. Otóż wszystko robię z instrukcjami podanymi na tej stronce: http://peb.pl/komorki/107769-samsung-e250-...eczajacy-2.html , lecz nie wychodzi. Po przeczytaniu tego całego tematu wywnioskowałem, że tylko u mnie (po zakończeniu drugiego punktu, gdy już telefon...
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 08 2007 11:43
  • Odpowiedzi: 35
  • Wyświetlenia: 135393

Ocena zestawu do grafiki, tworzenia filmów i efektów specjalnych.

dysk weź coś szybszego Intel 530 lub Crucial M6s co do grafiki to lepiej chyba geforca z CUDA i 2GB ramu bo nie ma ona aż takiego znaczenia, do tego 16GB pamieci ram do takich zastosowań dałbym procek AMD FX-8350 w testach spisuje sie lepiej w takich zastowowaniach od i5 i cena tez jest ok Wpisz ten kod a masz złozenie za 1zł: O6A2MVKEK1 lub W3FHN58JFW i kurier...