Skocz do zawartości


zestaw 1500

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: zestaw 1500


Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Czerwiec 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu –...

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61829

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z...

Manta MM-1500 Thor Zestaw głośnikowy 5.1 - Tanio

Manta MM-1500 Thor Zestaw głośnikowy 5.1Zestaw głośnikowy MM1500 pozwala na otrzymanie w warunkach domowych prawdziwego dźwięku 3D. Sześć głośników to ilość wystarczająca aby odbiorca poczuł się jak w kinie. Umożliwiają uzyskanie dźwięku...
  • Giełda
  • napisane 03 03 2009 22:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2011

POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1000zł do 11000zł [STYCZEN 2015]

LISTA POLECANYCH ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHprzygotował:  jackassOstatnia aktualizacja - 01.2016Zestawy przystosowane są główne dla graczy, lecz sprawdzą się w innych zastosowaniach - dom/biuro, multimedia itp Wszystkie części są odpowiednio dobrane pod względem...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy...

4 Zestawy PC

Zestaw 1: [limit - 3000zł]Obudowa: Antec Sonata III (500W)Płyta Główna: Abit AX78Procesor: AMD Phenom Quad-Core 9850 BOX (Socket AM2+) Black EditionChłodzenie Procesora: Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karokorum P 7015RAM: OCZ Technology 2x 2GB DDR2 800MHz Platinium CL5-4-4Karta Graficzna: GeForce 8800GT Gainward 1GB TV & 2xDVI (PCI-E) (dual fan)Dysk:...
  • Archiwum
  • napisane 04 05 2008 18:53
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 1928

Zestaw do najnowszych wymagających gier do 6 tysięcy.

GTX 980 to karta bez sensu. GTX 970 kosztuję 1500-1600 złotych (a nie prawie 2300...), a jest ledwo jakieś 15% wolniejszy. Zdecydowanie karta do wymiany nahttp://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-970-ssc-acx-2-0-4gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-3xdp-04g-p4-3975-kr-713997/ Za niewiele więcej jest 850 Evo z dwukronie wyższą...

[Sprzedam] Router TP-Link / płyta główna / nagr. DVD (ATA) / mon. CRT (17'') / gry, płyty, książki / Sempron 2400+ / RAM 512MB DDR400 / went. Tacens Pro / kable

Witam. W tym temacie mam do zaoferowania następujące przedmioty:1. Działający przewodowy router TP-Link TL-R402M (10 zł + KW) Stan wizualny 9/10, ma drobne zabrudzenia na górze. W komplecie zasilacz, oryginalna instrukcja (kiedyś wylała się na nią woda, więc jest trochę... pomięta, czy jak to określić) i oryginalne pudełko (stan wizualny 7/10). Router działa, rzadko kiedy zrywa...
  • Giełda
  • napisane 17 08 2014 00:04
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2038

Pomoc w wyborze komponentów

Witam wszystkich , chciałbym sobie złożyć komputer który da rade w najnowszych grach i spełni moje wymagania do tworzenia muzkyki.Do muzyki wiem czego mi potrzeba, ale co do gier musze zapytać was o zdanie, mam na oku pare komponentów które mnie by chyba zadawalały , ale nie jestem pewnien czy po złożeniu tego w całość,wszystko będzie zgodnie grało, to znaczy np. procesor z płytą główną, karta...

problem z grafiką ati radeon hd 3600 series

EVEREST Home Edition © 2003-2005 Lavalys, Inc. -------------------------------------------------------------------------------- Wersja EVEREST v2.20.405/pl Strona domowa http://www.lavalys.com/ Typ raportu Kreator raportów Komputer KRZEPS-02756C37 Generator raportu Krzeps System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail) Data ...
  • Karty graficzne
  • napisane 03 01 2009 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 11668

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z...

nowy procesor + płyta / nowy komputer bez grafiki [1500 zł]

Dzień dobry,Chciałbym ulepszyć mój zestaw MB + procesor / ewentualnie cały komputer. Aktualny zestaw to: - AMD Phenom II x4 925 2.80 GHz- Asus M4A77TD 770- DDR3 8GB 1333 MHz albo 1600 MHz nie jestem pewien- AMD Radeon HD 7870 Gigabyte 2GBreszta zasadniczo nie istotna.Chciałem wymienić w zasadzie tylko układ Proc +...