Skocz do zawartości


zestaw komputerowy wrzesien 26 2011 agitopl

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: zestaw komputerowy wrzesien 26 2011 agitopl


[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie...

Poradnik o pamięci - czyli co, jak i dlaczego

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajrzałem tutaj przypadkowo podczas przeglądania for internetowych. A więc zaczynajmy !1. Czym są pamięci RAM ? Jest to tzw. pamięć operacyjna w której programy typu: (Windows/Linux , przeglądarki, gry, komunikatory, dokumenty i inne) przechowują pliki, do których procesor ma szybki dostęp, znacznie szybszy niż w wypadku dysku stałego - dysku...
  • Pamięci RAM
  • napisane 24 01 2015 03:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13316

[Sprzedam] Sprzedam Zestaw Q9650 Radeon HD6970 2GB Ram4GB HDD500GB + Dodatki

WitamMam do zaoferowania fantastyczny designerski zestaw komputerowy w bardzo dobrym stanie.W zestawie znajdziemy desktop w pięknej obudowie Aerocool z zaawansowanymi komponentami. Wysokiej klasy monitor Sony 19 cali z matrycą MVA Premium. Rewelacyjne głośniki Creative 7.1....
  • Giełda
  • napisane 10 11 2011 18:24
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1653

Monitor 24 cale LED do 800zł

Witam wszystkich forumowiczów Otóż chciałbym kupić monitor 24 calowy LED do 800zł. Będzie on mi służył przede wszystkim do przeglądania internetu, oglądania filmów (często) i od czasu do czasu do grania. Najważniejsze elementy dla mnie to przede wszystkim dobre kąty widzenia, równomierne podświetlanie, dobry kontrast oraz wejścia DVI, HDMI. W swoim PC-cie nie mam wejścia HDMI, ale...
  • Monitory
  • napisane 23 09 2013 11:53
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 3907

LG Optimus Black - recenzja

WprowadzenieMiesiąc temu kupiłem telefon LG Optimus Black, który pojawił się na rynku w drugim kwartale 2011 roku, więc jest to całkiem świeży model. Równocześnie z nim pojawiły się też dwa inne modele, LG Optimux 2X oraz LG Optimus 3D. Czy dobrze zrobiłem wybierając akurat ten model? Za chwile się przekonamy. WyposażenieW eleganckim pudełku, zamykanym na...

Komputer na 6 monitorów do około 6000 PLN

Witam wszystkich. Chciałbym kupić 6 monitorów Eizo FlexScan EV 2450 i chciałbym prosić o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego za około 6000 PLN. Dostałem propozycję od firmy z taka konfiguracją :  1 PROCESOR CPU INTEL CORE I7 6700K 4.0 BOX 8MB VGA HD530 91W...

Wybór obudowy do zestawu.

Wygląda na to że będzie to trzeba przenieść do "zestawy komputerowe".Komputer będzie stosowany głównie do obróbki filmów i gier, patrząc na ceny zestaw z LGA 1155 kosztami wyszedłby podobnie. Dłuuugo myślałem nad i5/i7, stwierdziłem jednak że mam tyle pieniędzy aby...

[Pomoc] PC czy notebook

Używaj opcji "szukaj".Polecane zestawy: /faq-polecane-zestawy-komputerowe-od-1000zl-do-7000zl-na-wrzesien-t19442/

[Modernizacja Komputera]

Witam!Chciałbym prosić o poradę jak mógłbym zmodernizować mój zestaw komputerowy głównie pod kątem gier. Do dyspozycji mam gdzieś około 1000-1500zł.Oto parametry aktualnie posiadanego zetsawu:Procesor: DualCore Intel Pentium E2220, 2400 MHz (12 x 200)Płyta Główna: Gigabyte GA-G31M-S2CPamięć RAM: 3072 MB ...

Duża ilość topowego sprzętu na sprzedaż - karty graficzne, procesory, płyty główne, routery, zasilacze, kamery internetowe i wiele innych!

Cześć, zachęcam do wzięcia udziału w aukcjach, na których sprzedaję dużą ilość niesprawdzonego sprzętu komputerowego. Po więcej szczegółów zapraszam na aukcje: http://allegro.pl/zestaw1-i7-5960x-z170-oc-formula-z87-pro-gtx980ti-i6812347757.htmlhttp://allegro.pl/...
  • Giełda
  • napisane 12 05 2017 12:00
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2036

Zestaw komputerowy Z97 - MSI GTX 750Ti - Monitor 27" Samsung S27D590PS

Witam, zestaw komputerowy jednostka centralna + monitor, klawiatura, głośniki, dwie myszki komputerowe + podkładka. Sprzedaję ponieważ ze względu na prace - kierowca zawodowy nie mam czasu z niego za bardzo korzystać, nie ma mnie po kilka tygodni w domu. Całość praktycznie stoi...
  • Giełda
  • napisane 29 07 2016 18:11
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1606

Czy taki zestaw jest opłacalny? Liczę na pomoc :)

Witam,Przymierzam się do kupna PCeta do gier za ~3000zł. Jestem zielony jeśli chodzi o te sprawy, więc szukałem dobrego rozwiązania w internecie. Znalazłem pewny zestaw i dodałem do niego parę rzeczy od siebie (ssd,chłodzenie,napęd optyczny). Chciałbym wiedzieć czy taki zestaw wystarczy: Konfiguracja...

Nowy zestaw

Cześć, ​Planuję zmienić komputer, i złożyłem sobie taki zestaw ;na stronie morele:http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/0.00,0.00,,,,,,,,,6502O1021759/1/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego#configurator Procesor Intel...