Skocz do zawartości


zdzisekbutton

Rejestracja: 27 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 18 07 2007 17:56
***--

Moje posty

W temacie: Po co wam antywirus nikt nie zna super alternatywy?

09 04 2007 - 20:55

Przepraszam ale niedoczytałem się niczego ciekawego w tym wątku. Ten temat to jakaś pomyłka. Napisz o co ci chodzi...

W temacie: Podziękowania za osta :]

09 04 2007 - 20:48

A ja wręcz przeciwnie.

Było tam słowo "pie*rzyć

Nie pieprzyć tylko "[beeep]ić" - nie cenzurować!

No cóż. Mam podobny problem aczkolwiek z innej nieco beczki: dostałem ostrzeżenie (od tego samego moda) za wstawienie samej emotikonki w post (uznano za spam), która była - jak wynikało z treści wątku - podziękowaniem. Zwracam się z pytaniem do modów by mieć jasność na przyszłość: Czy gdybym wpisał zdanie: "Dziękuję za pomoc!" to nie byłoby uznane ono za spam? Bo chyba trochę grzeczności na forum nie zaszkodzi?!
I jeszcze jedno: po jakim czasie ostrzeżenia są anulowane?

Wytłumaczylismy to sobie na PW.

nie pisałem bezpośrednio na PW do rozmówcy bo nie wiem w jakim jest nastroju i nie chciałbym dostać kolejnego ostrzeżenia :blink:

-Nie wstawiam ostrzeżeń ze względu na aktualny humor i prosze abyś tak nawet nie myślał.

W temacie: [hosting] hostingodawca cal.pl

07 04 2007 - 12:42

Warto, warto. Serwery chodzą szyko, żadko awarie (ja nigdy na awarię nie trafiłem). Ogólnie to polecam.

W temacie: www.eioba.com

07 04 2007 - 11:36

Strona jest bardoz ładna, dobrze wykonana ale nie chce mi się wieżyć, że zrobiona przez ciebie.

W temacie: Przywitaj się Archiwum 2007 rok

07 04 2007 - 10:37

Zdzisiek jak Ty to przetłumaczyłeś to ja nie wiem :) Bym się nie domyślił, że o to chodzi :)

No wiesz ^.^