Skocz do zawartości


zdzisekbutton

Rejestracja: 27 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 18 07 2007 17:56
***--

Moje tematy

Wielkanoc...

06 04 2007 - 18:47

Z okazji wielkanocy ekipa Tweaks.pl składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim użytkownikom. Z tej okazji wypuściliśmy na światło dzienne nasz nowy skin. Zapraszamy do testowania!

www.Swiatp.net

29 03 2007 - 16:20

Witam.
Zapraszam serdecznie wszystkich forumowiczów na stronę Swiatpc.net oraz na Forum światpc.net. Codziennie w naszym portalu ukazują się najświeższe wiadomośći z branży IT, mamy obszerny download oraz sekcję artykuły gdzie prezentujymy nasze tutoriale i poradniki.

Statystyki forum:

Nasi użytkownicy napisali 946 postów, tematów 161
Mamy 109 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Kantek
To forum odwiedzono już 5033 razy


Dziękuję, zachęcam do rejestracji.

Podałem zły link do forum, przepraszam.

Nowy skin - już jest!

26 03 2007 - 17:05

Z dniem dzisiejszym (26.03.07) do użytku został oddany nasz własny, orginalny, wykonany przez ekipę froum skin do IPB.
Skin nosi nazwę "tweaks.pl". Zapraszam do testowania i głosowania w anckiecie (czy ustwić go jako domyślny). W tym temacie nie zgłaszamy błędów!

Opinie nt. silent-pc.pl

24 03 2007 - 11:27

W tym temacie proszę klientów Silent-PC.pl o wyrażanie opinii na temat sklepu, personelu, jakości sprzętu itp.

*Komentarze zawierające przekleństwa będą nagradzane warnem.
*Komentarz "wszystko OK" to według mnie żaden komentarz. Zostanie przeniesiony do kosza.


//PCP: Przyklejam :rolleyes:.

Apel do użytkowników forum.tweaks.pl

21 03 2007 - 21:09

Witam.
Ostatnio zaobserwowaliśmy wiekszą aktywnośc botów. Niesety moderator też człowiek (nie wszyscy o tym więdzą). Nie możemy wyłapać niektórych tematów gdyż jest nas zbyt mało. Jeżeli zauwazysz temat bota prosozny jesteś o raportowanie tego tematu do moderatora. Wybrany temat zostanie zgłoszony do moderatora, który jaknajszybciej go usunie.

Dziękuje.