Moje preferencję:
Procek i5 (może być BOX - procek nie będzie podkręcany więc standardowe chłodzenie chyba uciągnie)
Karta z najlepiej 2 GB pamięci nVidia bądź ATI (co lepsze w rozsądnej cenie),
minimum 4-8GB RAM-u,
Dobrą płytkę w tej cenie. Posiadam głośniki 5.1 także płytka dobrze jakby miała zintegrowany dźwięk na 5.1 (ewentualnie posiadam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS - kiedyś był to rarytas, wpinana w PCI - jeśli pochodzi na nowej płycie to ok)
Dobrą obudowę oraz zasilacz (ewentualna modernizacja w przyszłości
Dysk powiedzmy 600 - 700 GB
oczywiście nagrywarka DVD
Składałem kompa jakieś 10 lat temu i nie nadążam za nowościami.
jestem z gdańska i w sumie zależałoby mi kupić na miejscu (ojciec płaci za to kartą więc ciężko mi będzie mu wszystko wytłumaczyć jak zapłacić przez neta itp.) Mam w pobliżu sklep x-kom.pl. Korzystam przy zakupie notebooków ale nie wiem jak z cenami części do stacjonarnych?
I jeszcze jedno pytanko. Czy na morele.net warto skorzystać z złożenia zestawu?? Jako takie doświadczenie mam ale komputer nie za moją gotówkę więc nie chciałbym nieswojego sprzętu przez przypadek popsuć i do tego dopłacać
![;]](/public/style_emoticons/default/cwaniak.gif)
Proszę o wszelkie propozycję bo chciałbym jeszcze w tym tygodniu ewentualnie zamówić

Może być morele.net bo odbiór osobisty w gdańsku

Użytkownik jarzynekk edytował ten post 18 09 2012 - 09:42