Skocz do zawartości


zielonaa

Rejestracja: 10 lip 2012
OFFLINE Ostatnio: 12 07 2012 01:21
-----

Moje tematy

Bezpieczeństwo na facebooku - ktoś ukrył, że się logował z mojego konta.

10 07 2012 - 13:17

Witam! Mam pewną zagwostkę - otóż zastanawiam się, jak to się dzieje, że na moim koncie na facebooku (ustawienia konta --> bezpieczeństwo) nie zapisuje się, gdy loguję się z komputera mojego faceta...?

Np. dzisiaj będąc u niego zalogowałam się na mojego fb, a po przyjściu do domu mam tylko jedną aktywną sesję - moją właśnie domową. Kombinowałam już wcześniej na kilka sposobów: ustawiałam powiadomienia, miałam rozpoznane urządzenia - ale to nic nie daje. Kiedyś zawsze widziałam datę i godzinę logowania z jego komputera, a teraz przychodzę do domu i albo ani śladu, że ktoś na moim koncie był, albo jak mam zapisaną jakąś starą wizytę, to data jest ciągle stara - jak gdyby tej jego późniejszej wizyty zupełnie nie było.

Czy możliwe jest jakieś zablokowanie czegoś, by nasze logowania z czyjegoś konta nie były widoczne? Przepraszam, że tak to nazywam, ale nie znam się zupełnie. Nie podejrzewam, żeby była to kwestia przeglądarki (ja mam firefoxa, on ma chroma), bo kiedyś-kiedyś zapisała mi się jego wizyta z chroma.

Już zgłupiałam normalnie, bo gdy mój facet loguje się z mojego lapka na swoje konto na fb, to zawsze się ta wizyta odnotowuje. Aż przeszperałam jego ustawienia fb, czy ma jakoś inaczej niż ja zaznaczone, no ale nie ma (albo coś przeoczyłam)

Ma ktoś jakiś pomysł? Mój facet jest generalnie obcykany w komputerach, ja z kolei jestem zielona - aczkolwiek od mniej więcej pół roku przyglądam się jak to funkcjonuje i mam pewność, że "ktoś" tu w czymś paluszki maczał...